Versija drukāšanai

Pagājušā gada 10. decembrī ar SIA “Anada” gādību Piņķos ir atvērts jauns LaTS veikals. Veikals atrodas Rīgas ielā 5. SIA “Anada” īpašniecei Agitai Vanaģelei šis ir jau 15 veikals. Agita ir LaTS tīkla veterāne, proti, Agita šajā veikalu tīklā strādā jau kopš tā dibināšanas, tāpēc iekrātā pieredze, kā arī lieliskā SIA “Anada” darbinieku komada ir ļāvusi visu paveikt ātri un ar smaidu! Agita saka: “Ko dod strādāšana vienā vietā? Viss pazīstams. Vairs nav jautājumu par to, kā un kur ir kaut kas jānovieto.”

Dažos LaTS veikalos pieejamā konditoreja, kas tiek cepta uz vietas, jau ir saņēmusi milzum daudz komplimentu un atzinību no pircējiem. Arī LaTS veikalā Piņķos ir iespējams iegādāties uz vietas ceptu konditoreju – bulciņas un kūciņas, kas pircējiem labi garšo.

Agita stāsta, ka ar prieku sadarbojas ar jaunajiem uzņēmējiem un zemniekiem: “Ja parādās kāds jaunais uzņēmējs ar savu produkciju, vienmēr piekrītam pamēģināt un ieviest savos veikalos, jo arī pircējiem patīk kaut kas jauns. Tomēr, lai jauninājums, kā arī citi produkti noturētos veikala plauktā, vienmēr noteicošā būs cena.”

Arī Piņķu LaTS veikalā ir iespējams izmantot LaTS lojalitātes programmas Drauga karti. Agita piebilst: “Pircējiem šī programma ļoti patīk!”

Agita novēl visiem izturību un vēlmi strādāt: “Ir svarīgi veikalus uzlabot un pārkārtot, jo jebkurš pārkārtotais veikals dod atdevi. Tā nav tikai naudas ieguldīšana, tas noteikti dod arī atdevi.”