Versija drukāšanai

Tagad (2011.) septiņpadsmit centra iemītnieki varēs priecāties par bagātīgiem un ar mīlestību piepildītiem dāvanu groziem, kuros ir gardie gaļas izstrādājumi no „Gaļas Nams Ādaži”, dzirkstošais vīns no „MV Latvija”, kā arī tēja, kafija, un daudz, daudz gardumu sociālā centra iedzīvotāju priekam.

Centra darbinieki atzīst, ka vecajiem ļaudīm, kuri savās dzīvēs ir tik daudz piedzīvojuši un redzējuši, šodien pietrūkst naudiņas iemīļotajai kafijai vai tējai. Pateicoties veikala tīkla „LaTS” čaklajiem rūķiem, tagad svētkus varēs pavadīt ar gaišāku un līksmāku prātu, baudot gardumus.

Jaungulbenes sociālās aprūpes centrs atrodas apmēram divdesmit kilometrus no Gulbenes, Jaungulbenes pagasta “Pamatos-1″.

Aprūpes centrs izveidots 2002.gadā, un ikdienā centrs var uzņemt un aprūpēt līdz pat piecpadsmit sirmgalvjiem, kuri dzīvo vienvietīgās, divvietīgās un trīsvietīgās mājīgi iekārtotās un veco ļaužu prasībām atbilstošās istabiņās.

Aicinām arī Tevi atcerēties par saviem līdzcilvēkiem, kuriem palīdzīga roka, uzmundrinājums un smaids ir nepieciešami jau šodien.