Versija drukāšanai

Bērni ir puķes Dieva pasaules dārzā, kas uz laiku ir  uzticēti mūsu   mīlestībai un kopšanai, bet kas aug un  attīstās pēc viņu pašu nesatricināmiem   likumiem.” (Z.  Mauriņa)

Katru dienu bērnunamos dažādu iemeslu dēļ nokļūst gan mazuļi, gan pusaudži. Bērni, kuri tagad par savām mājām sauc bērnunamu “Zīļuks”, ir vecumā no 4 – 20 gadiem. Iemesls, kāpēc viņi tur dzīvo, ir vardarbība ģimenē, zaudēti vecāki vai vispārīga vienaldzība. Bērni ikdienā kopīgi piedalās telpu uzkopšanā, ēdiena gatavošanā un trauku mazgāšanā, pavasarī un vasarā iekārto un kopj dārzu un siltumnīcu. Taču galvenais pienākums tomēr ir mācīties un iegūt sev atbilstošu izglītību, kā arī radoši pilnveidot sevi.

Ikviens, pāršķirstot savu bērnu dienu atmiņu lappusītes, atcerēsies vismaz vienu prieka pilnu brīdi, kad viens vai kopā ar draugiem gāja rotaļās vai apmeklēja kādu jautru izrādi. Veikalu tīkls „Lats” 2012. gada 2. janvārī sagatavoja lielu pārsteigumiem bagātu dienu ar aktieru trupu „Kili – Kili”, aktieri no Leļļu teātra ar vienu no populārākajiem Latvijas Ziemassvētku vecīšiem Jāni Kirmušku priekšgalā ar izrādi par vilku un zaķīti.

Pēc „Zīļuka” vadītājas Rudītes Ligitas Zeifertes vārdiem, esot bijis ļoti liels pārsteigums. Neesot bijis jābrauc, teātris atbraucis pats. Nekad nebūtu domājusi, ka visām vecumu grupām tik ļoti var patikt leļļu teātris. Bērni esot pārdzīvojuši līdzi katrai leļļu kustībai, mūzikas taktu izmaiņām un pat aktieru balsīm. Ļoti labi iesācies jaunais gads. Vadītāja vēlas teikt lielu paldies veikalu tīklam LaTS un aktieru trupai „Kili-Kili”.