Versija drukāšanai

Katra maza sirds Ziemassvētkos gaida brīnumu, taču bērniem ar īpašām vajadzībām mūsu mīlestība un uzmanība ir nepieciešama vēl vairāk.

Par pārsteigumiem bagātu brīnumu Rēzeknes Dienas aprūpes centra „Īpašais bērns” iemītniekiem 21. decembrī (2011.) parūpējās veikalu tīkls „LaTS”. Bagātīgajā gardumu grozā katrs nama iemītnieks varēja atrast sev vispiemērotāko un sirdij tuvāko, taču nav izstāstāms prieks bērnu acīs, saņemot dāvātos kārumus, jo tie nav tikai našķi, ko bērni iegūst, bet gan apziņa, ka par viņiem rūpējas un viņus mīl.

Rēzeknes pilsētas domes Sociālās aprūpes pārvaldes Dienas aprūpes centrs "Īpašais bērns" ir Rēzeknes pilsētas domes struktūrvienība, kas sniedz aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar īpašām vajadzībām no 3 līdz 18 gadu vecumam. Dienas laikā centrs nodrošina: apmācību un sociālos pakalpojumus, kas ietver sevī fiziskās un intelektuālās attīstības veicināšanu, pašaprūpes iemaņu apguvi un izmantošanu, nodarbošanos un atpūtu atbilstoši klienta psihiskās attīstības īpatnībām, dzīvei nepieciešamo prasmju, zināšanu un iemaņu apguvi.