Versija drukāšanai

Cesvainē SIA „Sēlis” veikals pirms 20 gadiem bija viens no pirmajiem mazumtirdzniecības veikaliem. Tā īpašniece Olga Klimanova dalījās savās atmiņās par šo laiku un jubilejas svinībām.

„Mūsu jubileja 7. septembrī bija patiešām skaista un izdevās labā gaisotnē – ar visdažādākajām aktivitātēm. Esmu pateicīga firmām, kas mūs atbalstīja, ar kurām kopā esam strādājuši daudzus gadus. Arī jubilejas reizē tās bagātināja mūsu svētku gaisotni ar savām degustācijām, dažādām pārsteiguma balvām pircējiem. Veikalā visu dienu darbojās momentloterija, kas katru pircēju pārsteidza ar kādu balvu, bērni našķojās ar saldumiem, pircēji varēja degustēt A/S „Hanzas Maiznīcas” un SIA „Fazer Maiznīcas” jaunāko produkciju, baudīt vīnus no SIA „SPI”, vērtēt garšīgos SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” un SIA „Gaļas pārstrādes uzņēmuma Nākotne” ražojumus. Bet pats galvenais – nekad vēl nebijām dzirdējuši tik daudz labu vārdu no saviem pircējiem – viņi ieradās ar ziediem un pateicības vārdiem, radot patiesi jaukus svētkus. Tas bija ļoti sirsnīgi un aizkustinoši abpusēji, gan mums, gan pircējiem. Mums– veikala kolektīvam – šie pateicības vārdi sniedza stimulu un spēku turpmākam darbam. Bijām pārsteigtas par viņu uzticību un atbalstu šajos nebūt ne vieglajos laikos.

Mēs esam daudzu veikalu ielenkumā. Tādēļ es ļoti pozitīvi novērtēju dalību „LaTS” tīklā, tas šajā konkurences cīņā dod drošības sajūtu, stabilitāti, iespēju vienmēr konsultēties un dalīties pieredzē, – to izjūtam jau kopš iestāšanās „LaTS” tīklā no 2008. gada. Esot „LaTS” tīklā uzņēmums ir piedzīvojis straujāko attīstības kāpumu.

Šajos 20 gados ir gājis ļoti dažādi, ne jau vienmēr ir bijuši veiksmīgi brīži. Tomēr no mazas tirdzniecības vietas esam izauguši par pašapkalpošanās veikalu 170 kvadrātmetru platībā. Saprotam, ka mūsu pircēji nāk ne tikai iepirkties, bet arī komunicēt, satikt paziņas, reizēm pat dalīties savā dzīves stāstā, viņi vēlas veikalā justies brīvi, aplūkot preces, būt gaidīti ar smaidu, iepirkšanos padarot par sev tīkamu nodarbi.

Kā jau minēju, jubilejas pasākuma rīkošanā, savu atbalstu sniedza mūsu sadarbības partneri, tādēļ vēlos nosaukt vismaz dažus no mūsu viņiem – SIA „Sanitex Baltic Distribution”, SIA „CocaCola”, A/S „Dzintars”SIA„Futurus Food”, SIA „Staburadzes konditoreja”, A/S „Rīgas Piena kombināts”A/S „Cēsu alus”, A/S „Aldaris”, kas gādāja par mazām dāvaniņām pircējiem.

Gan mēs, gan pircēji bijām patīkami pārsteigti par izdevušos pasākumu un lielisko gaisotni – visi esam guvuši pozitīvas emocijas.”