Versija drukāšanai

Par jaunu, nelielu, bet ērtu LaTS veikalu Saldū, Lielajā ielā 73, rajonā, ko vietējie dēvē par Celtniekiem, kopš 7. septembra visvairāk priecājas tuvējās apkārtnes vecākie iedzīvotāji.

„LaTS veikals te ir bijis arī agrāk, bet tagad te saimniekojam mēs, un, ja tā var teikt, viss notiek pilnīgi jaunās skaņās!” par jaunatklāto veikalu stāsta tā īpašnieks Jānis Gudens. „Protams, lielākā iepirkšanās Saldū notiek centra lielveikalos, bet ļaudīm, sevišķi mūsu puses vecākiem cilvēkiem, ir labi, ka ikdienas vajadzību pirkumus — maizīti, pienu un arī ko vairāk — var izdarīt, nemērojot tālo ceļu līdz pilsētas centram.”

Jaunā veikala telpas patiešām nav lielas — 52 kvadrātmetri. „Tādi nu mēs esam — īsts piemājas veikaliņš, kas, kā jau tādam pienāktos būt, grib strādāt no sirds, sev un citiem par prieku!”

Veikala atklāšanas dienā apskatīt, kas tad nu ir atvērts, esot sanākuši varen daudzi, ikdienā, protams, tādas burzmas nav. „Tagad jau arī dārzi vēl pilni, un katrs aizņemts ar rudens ražas novākšanu un arī apēšanu,” smaida Jānis, „bet tik un tā līdz veikalam jau atnāk — gan krējums sēņu mērcei vajadzīgs, gan maizīte, gan šis un tas pie tā visa klāt.” Arī pašiem veikalā vēl esot jāiejūtas apkārtnē, jāsajūt, jāuzzina cilvēku vēlmes, lai censtos katram sagādāt nepieciešamo vai kāroto.

„Noteikti centīsimies savu ļaužu dēļ!” Jānis ir apņēmīgs. „Un gribētos, lai arī pircēji vairāk atbalstītu savējos: gan ražotājus, gan tādus kā mēs — tirgotājus. Ja padomāsim, kurā kasē un kam mūsu naudiņa aiziet, tad ar pareizu izvēli vairāk sildīsim paši savas valsts, nevis svešu ekonomiku.”

Šis ir otrais SIA „Gudens” veikals Saldū. Arī pirmais nav tālu no otrā — piepilsētas ciematā „Draudzība”. Tagad tā ir arī divu netālu LaTS veikalu un, cerams, arī to pircēju draudzība!