Versija drukāšanai

Par vasaras pēdējā dienā, 31. augustā, atvērto LaTS veikalu Rīgā, Cēsu ielā 12 saka SIA „Anada” iepirkumu daļas direktors Ingus Paulauskis.

„Šoreiz tiešām izdevās tā, ka stundu pirms veikala atvēršanas varējām mierīgu sirdi iedzert šampanieti,” Ingus ir apmierināts, „bet vēl svarīgāk, ka panākumi pirmajos divos mēnešos pārspēj mūsu prognozes — negaidījām, ka veikalu apmeklēs vairāk par 1000 pircējiem dienā.” Panākumu atslēga — 210 kvadrātmetru plašā veikala modernais iekārtojums. „Varu tikai iedrošināt citus tirgotājus nebaidīties investēt iekārtojumā — arī dizainā un apgaismojumā,” saka Ingus, „jo tas viss dod rezultātu — pircējiem ērti pārskatāmas preces, patīkama veikala vide, un arī rezultātu netrūkst.” Modernizācijas un dizaina idejas esot noskatītas, pirms kāda laika apmeklējot starptautisko izstādi „Euroshop” Diseldorfā.

Jaunais veikals tiešām priecē ar plašumu, gaišumu un, protams, bagāto sortimentu. Sevišķi izceļas konditorejas piedāvājums. Patīkami plaša ir arī svaigas gaļas izvēle. Kopiespaids: izvēles ziņā nezaudējot lielveikaliem, šis veikals nudien ir ērtāks un, kas ļoti svarīgi, cenu ziņā joprojām draudzīgāks.

Pārfrāzējot, jāpiekrīt uzņēmuma vadītājiem — šādu gribētos redzēt katru jaunatvērto LaTS veikalu!