Versija drukāšanai

“Mūsu veikals ir tāds īsts guļamrajona veikals,” smaida Sergejs Ņečajevs, Valdeķu ielas LaTS veikala īpašnieks, kas veikalu biznesā darbojas jau turpat 20 gadu, no tiem vairāk nekā 10 (kopš 2008. gada) LaTS tīklā. Veikals Ziepniekkalnā ir 147 kvadrātmetrus plašs. “Ja atvērt - tad lielāku un konkurētspējīgāku,” spriež Sergejs. “Katram mazajam veikalniekam gan ir sava situācija, līdz ar to arī savas receptes, kā strādāt. Mūsu gadījumā tā ir arī ļoti precīza piemērošanās katra pircēja vajadzībām. Mūsu pārdevēji pazīst  personiski gandrīz  katru no viņiem – tāda ir guļamrajona tirdzniecības specifika.”

Lai arī netālā apkārtnē ir ne mazums konkurentu, kā arī vasarā neliels rajona tirdziņš –, savu pircēju  izdodas noturēt. Kā svarīgu faktoru Sergejs nosauc arī LaTS izdevīgās cenas: “Pietuvinātas un pat labākas nekā lielveikalos.”

Jautāts par LaTS veikalu tīkla priekšrocībām, raugoties no tirgotāja viedokļa, Sergejs uzsver: LaTS tīklam ir labs mārketings, mūsdienīgs tirdzniecības piegājiens un laba piegādātāju izvēle – tas viss ir aktuāli arī mums kā tīkla dalībniekam.”

Citiem, sevišķi jaunajiem tirdzniecības tīkla dalībniekiem, uzņēmējs novēl apmeklēt LaTS rīkotās sanāksmes, kur var atrast daudz interesantas un noderīgas informācijas sava biznesa attīstībai: Ne jau tā vienkārši var pateikt priekšā, kā kuram jāstrādā vai jāveido bizness, bet – esot kopā, apmainoties domām... Tā katram atradīsies, ko pamācīties. Viedokļu un ideju apmaiņa ir ļoti svarīga, tādēļ varu tikai silti ieteikt nepaslinkot un atnākt!”