Versija drukāšanai

“Jā, mūsu veikals ir patiešām skaists un moderns, un tā sortiments ir ļoti plašs. Vai ievērojāt – mēs piedāvājam arī ļoti kvalitatīvu, svaigu sveramo gaļu! Tā nebūt nav daudzos veikalos,” ar lepnumu stāsta LaTS veikala Rīgā, Eksporta ielā, vadītāja Ilona Krasovska. Kā nu ne – veikals ir jauns , skaists, un tā tirdzniecības zāle ir veselus 325 kvadrātmetrus liela. Tagad tieši ar šo veikalu kā paraugu visbiežāk iepazīstina LaTS tīkla jaunpienācējus un viesus.

Ilona Krasovska uzskata, ka veikalu jāturpina pilnveidot: “Ideāla situācija ir tikai tad, kad ilgākā laikā izdevies pilnībā pielāgoties pircēju prasībām, jo katrā vietā viņi ir citādi. Tikai tad, kad sortiments pircējus apmierina pilnībā, – tikai tad var teikt, ka viss ir kārtībā, un atliek vien pa laikam preču klāstam pievienot kādu patīkamu pārsteigumu, jaunumu.” Eksporta ielas LaTS veikala pircēju auditorija ir ļoti dažāda, turklāt tam ir jākonkurē ar citiem veikaliem. “Pamazām jau arī tuvējo veikalu pircēji ievēro, ka mums ir citāds sortiments, arī akcijas ir citiem produktiem. Gribētos jau, lai vietējie piegādātāji vairāk atbalstītu vietējos tirgotājus, bet realitātē tas tā gandrīz nekad nav.”

Vietējo ražotāju un tirgotāju sadarbības nozīmīgumu akcentē arī LaTS tīkla vadītājs Raimonds Okmanis, kura tiešā pārraudzībā ir arī šis veikals: “Starp pārtikas tirgotājiem Latvijā mēs esam viens no nedaudzajiem vietējā kapitāla uzņēmumiem un savu LaTS tīklu nemitīgi attīstām, atverot jaunus veikalus un piedāvājot kvalitatīvus produktus par labām cenām. Lielu uzsvaru liekam tieši uz Latvijas produktiem, jo uzskatām, ka nacionālais bizness ir jāstiprina, turklāt – godīgi maksājot nodokļus. Mūsu gadījumā tie pilnībā paliek Latvijas valstij. Būtu jau labi, ja arī vietējie piegādātāji vairāk novērtētu, ka cenšamies nosargāt arī viņu ražojumu tirgus daļu, nevis vienkārši atdotu savu produkciju kuram katram, skatoties tikai uz īstermiņa izdevīgumu. Vairāk būtu jādomā par Latvijas uzņēmēju savstarpējo sadarbību, nevis jāvairo citzemju īpašnieku peļņa, jo, nostiprinot savas tirgus pozīcijas, tie nākotnē nekautrēsies izvirzīt vietējiem ražotājiem vēl neizdevīgākus noteikumus.”

“Ne tikai tāpēc, ka es lielāko dienas daļu pavadu darbā, LaTS tīkls man ir svarīgs un mīļš arī tāpēc, ka tas ir Latvijas uzņēmums, tā ir arī daļa no mūsu dzimtenes, tie esam mēs paši,” sava darba patriotisko pusi uzsver Ilona. “Man patīk, ka varu strādāt vietējā uzņēmumā. Ir prieks redzēt apmierinātus kolēģus, kuri saņem labas algas un nekāro doties prom, un, protams, prieks redzēt gandarītus arī mūsu pircējus.”

“Jaunie, darbu mīlošie cilvēki, nāciet strādāt uz LaTS! Čaklajiem te darbs atradīsies, un jūs būsiet kā ģimenē, jo tā nu mēs te strādājam!” ar smaidu uz sadarbību aicina Ilona.