Versija drukāšanai

“Pirms gadumijas meklējām sponsorus, kas varētu sarūpēt mūsu biedru bērniem un vientuļajiem pensionāriem Ziemassvētku paciņas, lai radītu viņiem svētku sajūtu. Tieši LaTS bija tie, kas atsaucās un svētkos radīja brīnišķīgu prieku viņu acīs! Liels, liels paldies no mums mūsu biedru vārdā un arī no bērniem!” raksta Ilze Jaunzeme, Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas reģionālās biedrības* priekšsēdētāja.

“Cenšamies darīt to, kas mūsu ir spēkos, lai kādam palīdzētu un lai līdzcilvēki justos labāk. Katru gadu ierīkojam jaunus bērnu rotaļu laukumus dažādās Latvijas vietās. Redzējām, ka arī šeit varam būt palīdzīgi. Sevišķi svētku laikā dalīts prieks ir dubultprieks,” gandarīts ir LaTS tīkla valdes priekšsēdētājs Raimonds Okmanis.

rni paciņas saņēma biedrības rīkotajā Vecgada pasākumā. “Bet arī tie, kas nevarēja ierasties, bez paciņām, protams, nepalika, jo tās atceļoja pie viņiem mājās. Un katram pretī prasījām skaistu pantiņu,” priecājas Ilze.

Arī viņa pati mēdz iepirkties LaTs veikalos un ir novērojusi, ka te reizēm var atrast to, kā nav lielveikalos, vai tādas pašas preces maksā lētāk. Jaunajā 2020. gadā visiem LaTS darbiniekiem un arī pircējiem Ilze novēl: “Lai netrūkst laimes, prieka un mīlestības! Lai veselība turas braši, jo tad pārējais gan jau būs!”

*Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas reģionālā biedrība darbojas dažādās jomās ar mērķi veicināt tās biedru iesaisti brīvā laika aktivitātēs – interešu un mākslinieciskās pašdarbības pulciņos, atpūtas un izklaides pasākumos, izstāžu, muzeju un citu kultūras pasākumu apmeklēšanā. Biedrība sadarbojas ar pašvaldību un tās institūcijām nedzirdīgo cilvēku problēmu risināšanā un nodrošina saviem biedriem arī sociālo palīdzību – konsultācijas sociālo problēmu risināšanā, informatīvo pakalpojumu sniegšanu, surdotulka un citus pakalpojumus.