Versija drukāšanai

Ar SIA „“Tres Reges” gādību  ir atvērts jauns LaTS veikals Spilvē. Protams, Spilve Latvijas ierdzīvotājiem visvairāk saistās ar lidostu un lidošanu. Diemžēl šobrīd pašlaik tur var lidot tikai putni, jo ar šā gada 8. martu ir beidzies lidlauka sertifikāta termiņš. Tāpēc tagad no sapņiem par lidošsanu pāriesim pieuz ikdienišķkākasu lietasu, proti, mazumtirdzniecībasu. Par jauno veikalu SIA „“Tres Reges” pārstāve Jūlija ar pavasarīgu smaidu piebilst: „"Jauna ēka, plašas telpas, blakus veikalam mežs. Ko vēl labāku var vēlēties!”"

            Grūtības? Katram, kas strādā mazumtirdzniecībā, noteikti ir bijusi arī grūtību pārvarēšanas pieredze. Jūlija: „"Tā kā tas nav pirmais mūsu veikals Rīgā, un jāsakateic, ka nekas īpaši grūtāks veaikala atvēršanā Spilvē par veikala atvēršanuu Saharova ielā nebija. Kaut kādas mazas grūtības jau bija, bet tie ir nieki. Pieredze jau ir, tāpēc ir skaidrība par to, ko un kā.”" Par veikala iekārtošanu Jūlija stāsta: „"Tā kā vienmēr ir bijis tā, ka pircējs tomēr "skata vīru no cepures", tāpēc ir skaidrs, ka vispirms jābūt glītai veikala fasādei ar jau no tāluma labi saredzamu izkārtni ar veikala nosaukumu. Viss ir vienkārši!”"

 

            Kādi ir vietējo pircēju paradumi? Jūlija ar smaidu saka: „"Nekas īpaši atšķirīgs no citiem Rīgas vai Latvijas veikaliem nav. Pirms brīvdienām un pirms svētkiem vairāk pērk alkoholu, dažādus saldumus un uzkodas. Savukārt ikdienā visvairāk pirktākie produkti ir maize, piens un, desa.”"

            Arī LaTS veikalā Spilvē ir jūtams tas, ka tuvojaās siltais laiks un pavasaris vairs nav aiz kalniem, proti, pircējiem arvien vairāk sāk izrādīt interesi par piknika lietām –: marinētu gaļu, dažādām cepamdesām un mērcēm. Tā kaā iepērkam cepamo un laižam pie dabas!