Versija drukāšanai

Liepājas Dienvidrietumu rajona sākumā, K. Valdemāra ielā 80, durvis vēris jauns LaTS veikals. Var teikt — veikaliņš, jo telpas nav lielas, taču plašuma sajūtu rada tā sortiments un gaišums. Prieks gan pircējiem, gan veikala īpašniecei un vadītājai Diānai Kadiņa. „Zinām, ka jānostrādā kāds laiks, lai pircēji atrastu ceļu pie mums, lai saprastu, ka te ir viņiem nepieciešamais. Domājam ilgtermiņā!” saka veikala vadītāja. Diānai ar vīru ir pieredze veikalu vadīšanā — kopš iestāšanās LaTS veikalu tīklā 2014. gadā šis Liepājā ir jau piektais viņu atvērtais LaTS veikals: vēl ir veikali Kungu, Ukstiņu, Dzērves un Slimnīcas ielā. „Kad iestājāmies LaTS tīklā, daudz kas uzreiz sāka risināties labāk — uzlabojās piegādātāju noteikumi, un vispār ir vieglāk strādāt, jo LaTS veikalus ļaudis zina un izvēlas labprāt.”

Vai lielveikalu klātbūtne pilsētā neatņem pircējus? „Pircēji jau ir ievērojuši, ka nav tā, ka lielajos veikalos viss ir lēti un mazajos — dārgi, tāpēc, pat ja blakus ir cits veikals, pircēji nāk arī pie mums! Turklāt pie mums var nopirkt produktus, kuru citos veikalos nemaz nav, piemēram, ļoti iecienīta mūsu pircēju vidū ir Bēnē ceptā maize, arī vietējās bulciņas, piciņas, tagad arī jaunās LaTS IZLASES sērijas produkti.”

Ikdienas darbu starpā Diānai prieku sagādā arī pircēji — bieži vien ar labu vārdu, bet reizēm pat ar kādu negaidīti patīkamu pārsteigumu. „Man ļoti patīk Liepājas rokmūzika. Ir gadījies, ka ielūgumu uz pavisam īpašu koncertu saņemu tieši no mūsu pastāvīgā pircēja, un koncertā uz skatuves viņš ir pats galvenais!” smaidot atceras Diāna.

Jaunatvērtajam veikalam vēl nav pat mēnesis — kādi ir veikala vadītājas pirmie iespaidi? „Par sākumu neesam vīlušies, pircēji nāk. Jau tagad var manīt, ka, iestājoties skaistākam laikam, ļaudis grib nopirkt ko vairāk,” ir novērojusi Diāna un gan pašiem, gan citiem tirgotājiem novēl neatlaidību un siltu un labu vasaru!