Versija drukāšanai

Veikalu tīkls „LaTS” veiksmīgi turpina pārkārtoties. Kopš 2013. gada 24. janvāra ar mainītu veikala vizuālo noformējumu priecē LaTS veikals Raiņa ielā 12, Valkā.

SIA „Oļupe” LaTS veikalu tīklā ir pāris mēnešus, kopš 2012. gada septembra. Veikala īpašniece Inga ar vīru neslēpj, ka savu lēmumu pievienoties LaTS tīklā uzskata par labāko lēmumu, kādu varējusi pieņemt sava veikala labklājībai. Viņa iesaka arī citiem mazo veikalu īpašniekiem iestāties LaTS tīklā, lai uzlabotu sava veikala pirktspēju un arī ārējo tēlu. LaTS nodrošina drošību un ilgtspējību.

Veikala īpašnieki izrāda lielas rūpes, lai visi pircēji būtu apmierināti gan ar cenām, gan apkalpošanu.

Veikals veicis pamanāmas pārmaiņas gan iekštelpās, gan āra fasādē. Veikalā ir nomainītas visas gaismas iekārtas un tas ir kļuvis vizuāli plašāks un spožāk apgaismots. Lai visi produkti būtu labi pamanāmi, LaTS veikalu tīkls ir palīdzējis ar jauno veikala plauktu izkārtojumu un tas ir devis iespēju nesamazināt piedāvāto preču klāstu, kas, protams, priecē pircējus. Uz veikala sienām izvietota LaTS koncepcijas reklāma un mazo pircēju sirdis priecē LaTS simbols – Zīļuks.

Āra fasāde pilnībā mainījusi savu izskatu – to rotā gaismas reklāma, plakāti, aizstājot iepriekš līmēto uzlīmi uz durvīm.

Veikalā mainījusies arī apkalpošanas būtība un veikals pircējiem piedāvā pilnīgu pašapkalpošanos. Ja iepriekš bija produkti, kas pircējam bija jājautā, lai pārdevējs pasniedz, tad tagad viņš pats var ielikt savā groziņā visu, ko vēlas, tādejādi iepazīstoties ar preču sastāvu un citām nozīmīgām produkta īpašībām.

Veikals vēl pamazām turpina pilnveidoties, bet tas pilnībā ir atvērts pircējiem.

Valkas iedzīvotāji ir priecīgi, ka LaTS veikals ienācis arī viņu pilsētā un pastkastītēs var atrast LaTS avīzi ar akcijas produktiem. Tas atvieglo ikviena Valkas iedzīvotāja iepirkšanos un tagad arī plānot savus pirkumus jau iepriekš.

Sia „Oļupe” īpašniece stāsta, ka ātrums, ar kādu veikals ir ticis pārkārtots, ir pārsteidzis viņas prognozes. Vien trijās dienās veikals ieguva jaunu elpu, izskatu.

Veikala darbinieki sagaidīja pircējus skaistos darba tērpos ar LaTS logo.

Vēl viens skaisti iekārtots un pircējus priecējošs LaTS veikals ir pievienojies pārkārtoto veikalu saimei.