Versija drukāšanai

SIA Anada veikala īpašnieces Agitas Vanaģeles pārraudzībā šobrīd ir 13 LaTS veikali. Veikala īpašniece Agita LaTS tīklā ir kopš pirmās dienas un viņa ne mirkli nešaubās, vai ir izdarījusi pareizo izvēli.  Pēdējo  trīs mēnešu laikā Agita ir pārkārtojusi divus  LaTS veikalus Rīgā un plāno pārkārtot vēl vienu.

Struktoru ielas veikalā iepirkšanos aiz letes nomainījusi pašapkalpošanās, kas dod iespēju izvēlēties preci pašam pircējam. Veikals izkārtots ērti un pārskatāmi. Veikalā praktiski izkārtotas gaismu iekārtas, kas nodrošina labu apgaismojumu visos veikala stendos. Veikalā izveidots jauns akcijas stends, kurā tiek izkārtoti produkti par īpašām atlaižu cenām, kā arī pircējiem iespēja arī pie ieejas iepazīties ar LaTS avīzi un īpašajiem piedāvājumiem.

Viss veikala vizuālais noformējums ir pēc LaTS koncepcijas gan veikala iekštelpās, gan āra fasādē. Veikals ir gaišs, praktisks un ērts kā pircējiem, tā veikala darbiniekiem.  Āra fasāde arī ir atjaunota pēc LaTS koncepcijas ar LaTS izkārtni un LaTS uzlīmēm.

Veikals sniedz iespēju pircējiem iegādāties klientu kartesun pircēji to labprāt izmanto, lai iegūtu klientu karšu sniegtās priekšrocības.

Veikals saviem pircējiem piedāvā svaigus konditorejas produktus katru dienu – svaigas maizītes, cepumus un kūkas. Veikals labprāt pieņem individuālos pasūtījumus.

Tagad ikviens Teikas iedzīvotājs katru dienu var nobaudīt svaigas smalkmaizītes un labu apkalpošanu LaTS veikalā Rīgā, Struktoru ielā 4B.