Versija drukāšanai

Liepājā, Atmodas bulvārī 8d ar SIA “Reinfelds A” gādību ir atvērts LaTS veikals. Veikala vadītāja Indra Reinfelde gan norāda: “Veikals Liepājā nav atvērts no jauna – tas ir pārkārtots. Veikals šeit ir jau 18 gadus un tagad ar visām jaunām iekārtām pilnībā pārkārtojās uz pašapkalpošanos.”

Savukārt par darba apjomu, mērķiem un kolektīvu Indra smaidot piebilst: “Tagad darba ir vairāk, darbinieki ir jāņem papildus. Mēs jūtam, ka apmeklētājiem patīk katru lietiņu apčamdīt, izlasīt. Dažreiz dzird replikas, ka ienāca pēc maizes un, paskat, ko tagad ņem līdzi. Un par to jau jāpriecājas, jo mans galvenais motīvs, lai darbiniekiem var pacelt algas. Man kolektīvs, paldies Dievam, ir nemainīgs. Pati jaunākā meitene šeit strādā astoņus gadus, par pārējiem nerunāsim, te ir tādi, kas strādā jau no pirmsākumiem.”

Par ieguldīto darbu veikala atvēršanā Indra saka: “Tas notika ļoti īsā laikā un prasīja milzu darbu, bet tam ir redzams rezultāts!”

Par veikala vēsturi Indra stāsta: “Ir Liepāja, un ir Karosta. Šis veikals tika celts karaspēka daļai, un tirdzniecības zāle ir 163 m2 liela. Mēs kļuvām par nomniekiem 1997. gadā, kad viss bija jāuzsāk no nulles, jo mums iedeva plikas sienas. Liekot iekšā lielus līdzekļus un darbu, 1999. gada 5. martā mēs atvērām veikalu un strādājam līdz šodienai.”

Veikals Atmodas bulvārī LaTS veikalu tīklā strādā sešus gadus. Indra saka: “Mani bija grūti pierunāt, bet Kristaps Lūsis mani ievilka Latā. Viņam izdevās mani pierunāt, lai es uz trim mēnešiem pamēģinu. Kad pamēģināju, tad sapratām, ka tas viss var notikt un ir jauki, un ir atbalsts. Esmu ļoti pateicīga vadībai, tīklam par šo lielo pretimnākšanu pie šīs pārkārtošanās, jo pašas spēkiem vien tas nebija iespējams.”

Arī Liepājas LaTS veikalā ir iespējams izmantot LaTS lojalitātes programmas Drauga karti. Indra paskaidro: “Jā, kopš mums no 3. decembra ir jaunā kases sistēma, tad ir šīs kartes. Un cilvēkiem tiešām ir ļoti liela interese, un es jau aizsūtīju ļoti daudz anketu uz LaTS. Un tagad man atkal ir liela kaudzīte ar šīm anketām. Cilvēki ir ieinteresēti, un tas atkal ir liels pluss.”

Vai ir, ko novēlēt citiem? Indrai prātā ir padoms un pateicības vārdi: “Nav jābaidās no pārmaiņām. Viss būs tikai labāk! Un liels paldies mūsu reģionālajam vadītājam Arnim Rozem. To pacietību un mieru var novēlēt katram. Mūsu ir tik daudz, bet viņš ir viens. Viņš cenšas katru lūgumu izpildīt, un tas strādā. Visjaukākie novēlējumi svētkos!”