Versija drukāšanai

Augusta beigās pārkārtošanos piedzīvoja LaTs veikals Cesvainē – piemīlīgajā un omulīgajā mazpilsētā, kā to dēvē veikala īpašniece, SIA “Sēlis” pārstāve Olga Klimanova. Olga LaTS tīklā darbojas gandrīz jau no pašiem pirmsākumiem un atzīst, ka, ja nebūtu 2008. gadā spērusi šo soli, nezinot, vai vēl šodien strādātu. “LaTS tīkls rada stabilitāti, un, manuprāt, LaTS tīkla vārds ir pārliecinoši iegājis un nostiprinājies Latvijas tirgotāju vidū,” domā veikala vadītāja.

215 m2 lielā veikala pārkārtošana nebūt nav bijusi viegla, taču veikala vadītāja un arī kolektīvs ir ļoti gandarīti. Vislielākais lepnums ir par jaunajām aukstuma vitrīnām, ko ļoti novērtē arī pircēji. Vitrīnu iegāde ir bijis grūts lēmums, jo izmaksas nelielajam uzņēmumam bijušas lielas, tomēr Olga ir pārliecināta, ka pieņēmusi pareizo lēmumu, tās iegādājoties: “Tas neapšaubāmi paceļ produktu kvalitātes latiņu – pircēji saprot, ka iegādājas kvalitatīvāku produktu, kam ir droši uzglabāšanas apstākļi.” Cesvaines LaTS veikala vadītājai ir ļoti svarīgi, lai gan pircēji, gan darbinieki veikalā jūtas ērti: “Es šajā darbā pavadu katru dienu un, iespējams, daļēji pārkārtošanos veicu arī sevis dēļ, jo man ir svarīgi, lai, ikdienā strādājot ar savu kolektīvu, mēs jūtamies labi. Lai pircējs, ienākot veikalā, jūtas komfortabli. Ir svarīgi, lai mēs sasveicināmies un sasmaidāmies ar labām emocijām, nevis rikšojam viens otram garām.”

Vadot veikalu, Olga ir novērojusi dažādas interesantas produktu iegādes tendences pircēju vidū. “Konservēšanas un ievārījumu gatavošanas laikā, protams, izteikti no veikalu plauktiem pazūd sāls un etiķis, par cukuru vispār nerunājot. Bet, piemēram, zemeņu ziedēšanas laikā intensīvi tiek pirkta soda, jo zemenes tiek laistītas ar sodas šķīdumu. Ziemā visai ātri pazūd sāls, jo ir jānokaisa sava taciņa, lai neslīd. Laukos ir svarīgi rūpēties par savu taciņu,” smaidot stāsta Olga.

Cesvaines LaTS veikaliņā iespējams iegādāties arī vietējo zemnieku, maiznieku un bitenieku produkciju. “Cesvaines apriņķī ir tik brīnišķīga vietējā produkcija, un mēs noteikti tai dodam priekšroku. Mums ir vietējie kāpostu skābētāji, kas gatavo izcilus kāpostus.”

Ar patiesu sirsnību Olga LaTs tīkla kolēģiem novēl nepazaudēt prieku par savu darbu: “Viss ir atkarīgs no labām emocijām. Ja ir šīs emocijas arī darbā un prieks par to, ko dari, tad noteikti viss veicas labāk!”