Versija drukāšanai

„Pārsteigums! Neaprakstāmi liels pārsteigums!” par savu veiksmi saka LaTS rudens loterijas laimīgā uzvarētāja Ina Kīla no Suntažiem. „Kad man zvanīja par galveno laimestu, nemaz neticēju — skrēju pie datora ieraudzīt savu vārdu laimējušo sarakstā. Vēl jo vairāk tāpēc, ka loterijās, arī LaTS, esmu piedalījusies regulāri, bet nekad nekā netiku laimējusi, bet tagad pēkšņi lielais laimests!” Ina dalās priekā.

Tomēr par laimesta iespēju Ina ir krietni piedomājusi: „Par to, ka beidzot varētu ko laimēt, bija tāda iekšēja sajūta, taču es jau cerēju tikai uz to 30 eiro dāvanu karti. Kādā vakarā dēlam kārtējo reizi pirms braukšanas uz mācībām savajadzējās dažus pirkumus — pašam nebija īsti laika aiziet līdz veikalam, bet es tajā dienā uz veikalu jau biju bijusi. Tad nu, mazliet pukodamās, gāju vēlreiz, bet dēls vēl smaidot pieteica, lai paņemot čeku, varbūt tieši šis būšot tas laimīgais — sak, nu, mamm, redzēsi, ka vinnēsi tos 30 eiro! Bet re, ka iznāca vēl daudz labāk!”

Uz „savu” Suntažu LaTS veikalu Ina dodas regulāri. „Eju ar prieku, jo patīk gan cenas, gan biežās akcijas. Ļoti labi un atsaucīgi ir arī veikala vadītāji un darbinieki — vienmēr iesaka, ko nogaršot, kas jauns. Mūsu Latiņā ir pilnīgi viss, ko vajag, — mēs to saucam par mūsu lauku lielveikalu!” smaida Ina un sevišķi uzsver izdevīgās cenas. „Gan kad pie manis atbrauc radi, gan kad pati esmu bijusi un atgriežos no Rīgas, ir iespēja salīdzināt — un zinu, ka vajag pirkt te, jo šeit būs lētāk!”

Ko darīt ar pēkšņo gandrīz vai Ziemassvētku dāvanu, Ina vēl nav īsti izdomājusi, taču liels prieks esot jau par pašu notikumu. „Jūtos tiešām pacilāta! Un tagad zinu, ka laimēt var jebkurš — vajag tikai iet, iepirkties un piedalīties!” staro Ina un novēl gaišus Ziemassvētkus un jaunajā gadā panākumus visiem LaTS veikaliem un veselību katram LaTS pircējam!