Versija drukāšanai

Rēzeknes novada Maltā, 1. maija ielā 44 ar SIA „Forsitija MS” gādību ir pārkārtots LaTS veikals. Šis ir bijis liels pārkārtošanās meistarības pārbaudījums un arī liels pārkārtošanās meistarības apliecinājums, jo veikala darbība ne uz mirkli netika pārtraukta. SIA „Forsitija MS” pārstāve Sandra Kudule atzīst: „Man ļoti patika pārkārtošanās process, un es apguvu daudz jauna. Paldies LaTS tīklam un visiem kolēģiem, kas palīdzēja ar pārmaiņām veikalā! Gods strādāt ar tik profesionāliem cilvēkiem. Paldies Aņisimova kungam, kā arī Arnim, Mārim, Raimondam un Andrim!”

            Protams, ir svarīgi saprast, ka pārkārtošanās nav tikai veikala izskata vai tēla maiņa, bet tā palīdz veikalam palielināt apgrozījumu. Sandra Kudule: „Tagad daudzas preces atrodas nevis aiz letes, bet brīvi pieejamas plauktos. Un tas ir daudz patīkamāk, jo klientiem pirms pirkuma veikšanas patīk preci aptaustīt un veikt izvēli nesteidzoties.”

            Būtiski, ka pārmaiņas veikalā augstu novērtē ne tikai klienti, bet arī veikala darbinieki. Sandra Kudule secina: „Daudziem šķiet, ka pēc veikala pārkārtošanas un labiekārtošanas telpas kļuvušas plašākas un ērtākas, lai arī papildu kvadrātmetri nav radušies. Domāju, šī sajūta apliecina, ka pārkārtošana ir paveikta lieliski.”

            Vai ir kas novēlams LaTS veikalu tīkla kolēģiem? Sandra Kudule: „Kolēģiem no LaTS tīkla novēlu nebaidīties no pārmaiņām. Tiem, kas vēl nav labiekārtojuši savas tirdzniecības vietas, noteikti iesaku to paveikt — reģionālā vadītāja, kā arī kolēģu atbalsts ir neatsverams. Visi padomi un ieteikumi bija vietā — vēlreiz paldies LaTS tīklam, ka iedrošināja mani veikt pārmaiņas veikalā!”