Versija drukāšanai

Šoruden jauns LaTS veikals, pārņemot telpas no „Elvi”, ir atvērts Liepājā, E. Tisē ielā 71A. Uzlabojumi ir acīmredzami: gan plašās, acij tīkamās 170 kvadrātmetru lielās tirdzniecības zāles gaišums, gan palielināts sortiments. LaTS veikaliem ierasti plašo produktu piedāvājumu Liepājas pusē papildina „Vido” zivju produkcija, Kuldīgā ceptā maize un, protams, neiztrūkstoši arī „Kurzemes gaļsaimnieka” izstrādājumi.

Veikala saimnieku, SIA „Lantana M”, pārstāvis Aleksandrs Boiko priecājas, ka rekonstrukcija raiti un bez aizķeršanās noritējusi gan šajā veikalā, gan atjaunotajā LaTS veikalā Zaļajā birzī, Grīzupes ielā 24A, kur arī veikti būtiski uzlabojumi: iegādātas jaunas vitrīnas, nomainīti plaukti un iekārtas. Uzņēmumam Liepājā nu jau ir pieci veikali. Vaicāts par LaTS veikalu sekmēm Liepājā, Aleksandrs ir tikpat optimistisks: „LaTS veikalu skaits mūsu pusē aug, līdz ar to aug arī apgrozījums, tā ka varam būt apmierināti. Acīmredzot mūsu pūles sagādāt pircējiem labu preču sortimentu un patīkamu iepirkšanās vidi ir attaisnojušās un liepājniekiem esam vajadzīgi. Pa laikam jau dzirdam arī kādu labu vārdu.”

Uzņēmums cenšas atbalstīt arī pilsētas ikdienas dzīvi: ar tā līdzdalību tapis nesen izveidotais bērnu spēļu un rotaļu laukums Tosmares rajonā. „Kad Zīļuka fonds piedāvāja, nebija divu domu, tā lieta ir jāizdara!” par laukuma izveidošanas ideju saka Aleksandrs. „Tagad līdz pavasarim bērni gan laukumu apmeklēs mazāk, bet rudenī te valdīja pamatīga rosība. Ir prieks, kad redzi, kā padarītais noder. Varbūt ar kopīgām pūlēm izdosies padarīt dzīvi šeit labāku, lai nebūtu tik daudz to, kas spiesti braukt projām,” cer Aleksandrs un piebilst: „Cilvēki ir vajadzīgi tepat.”