Versija drukāšanai

Un kā nu ne! Tikko veikaliņā Avotu ielā 1 pabeigta vērienīga pārkārtošanās — ir nomainīts un atjaunots pilnīgi viss: plaukti, letes, preču izvietojums, apgaismojums, noformējums. „Viss ir pavisam citādi un daudz, daudz labāk!” priecājas veikaliņa īpašniece Ilona Priede. Tagad veikalā ir pašapkalpošanās, nevis tirdzniecība aiz letes kā agrāk. „Pārkārtošanu un atjaunošanu gribējām jau kādu laiku — iepriekšējais veikala iekārtojums 20 gadu laikā bija pagalam novecojis, bet pārmaiņām, protams, vajadzīgi līdzekļi. Taču tagad, kad viss paveikts, esam ļoti priecīgi, un droši varu teikt, ka modernais ir labs visādā ziņā!” ir gandarīta veikala saimniece. Veikals pilnīgi pārkārtots nieka trijās dienās. „Bet mums bija lieliska komanda un palīgi no LaTS tīkla, tāpēc šo neiespējamo misiju paveicām godam!” smaida Ilona un neaizmirst uzslavēt ne pašu veikala lieliskās pārdevējas, ne veselus divus Raimondus no LaTS tīkla vadības.

Arī pirmie rezultāti ir iepriecinoši — ļaudis nāk vairāk un labprāt. „Kopumā iedzīvotājus stipri ietekmē algas dienas, tāpēc līdz šim veiksmīgāka tirdzniecība mums ir bijusi mēneša sākumā, bet tagad jūtam, ka pircēju plūsma ir stabilāka. Vēl gan pāragri spriest, jo nav apritējis pat mēnesis, kopš esam jaunā izskatā, bet pārkārtošanu nekādā ziņā nenožēlosim!” veikala īpašniece ir optimistiska.

Ilonas uzņēmumam ir arī otrs LaTS veikals — tas atrodas Siguldā un ir pavisam citāds, un strādā pavisam citā vidē. „Arī Siguldā mums iet labi un uz nākotni varam skatīties ar gaišu skatu,” saka Ilona. LaTS pircējiem viņa novēl pārticību, bet LaTS tīkla dalībniekiem — uzņēmību un uzdrošināšanos mainīties. „Stagnācijā ieslīgt nedrīkst! Un tiem, kas mainīsies, arī veiksme smaidīs!” ir pārliecināta Ilona.

Vēlam veiksmi arī mazajam, bet tik jaukajam Lielvārdes „latiņam”! Veiksmes talismans Ilonai jau ir — viņas mīļais dzeltenais suņuks. Un tieši tagad pēc ķīniešu horoskopa sākas darbīgais un veiksmīgais dzeltenā suņa gads — nu kā gan tas var nebūt veiksmīgs!