Versija drukāšanai

Kas jauns Madonas novadā? Un kas jauns Lazdonas pagastā? Joprojām Lazdonā, Dārza ielā 16 ir LaTS veikals. Bet tas vairs nav tas pats ierastais veikals, jo SIA „Daima” to ir pārkārtojusi. SIA „Daima” pārstāvis Dainis Trops ir sekmējis sešu LaTS veikalu atvēršanu un jau divu atvērto veikalu pārkārtošanu. Tā kā veikalu tīkls nepārtraukti attīstās, SIA „Daima” darbinieku skaits jau tuvojas skaitlim 30.

Vai ir grūti pārkārtot veikalu? Galvenais ir pārkārtošanā ieviest sistēmu un šo sistēmu precīzi ievērot. Tā kā ir iekrāta gana liela pieredze veikalu atvēršanā un pārkārtošanā, proti, sistēma jau ir izveidota, tad lielu grūtību veikala pārkārtošanas procesā nevar būt.

Dainis Trops tirdzniecībā strādā jau vienpadsmito gadu, turklāt LaTS veikalu tīklā ir iesākts piektais darbības gads. Iepriekš atvērtie pieci veikali atrodas Madonas novadā. Joprojām pozitīvākais, darbojoties LaTS tīklā, esot iespēja konkurēt ar cenām, papildu bonusu saņemšana, kā arī veikala akcijas, kas piesaista veikalu tīklam lojālus pircējus.

LaTS atbalsta vietējos un it īpaši Madonas novada ražotājus un Madonas patērētāju biedrības ražojumus, piemēram, maizi un smalkmaizītes, kā arī Madonas olas. Lielā cieņā ir arī „Lazdonas piensaimnieka” produkcija — piens, kefīrs, biezpiena siers, rīsu krēms un biezpiena sieriņi.

Jā, LaTS tīkls ir jau pietiekami pazīstams un pircēju iemīļots. Un, ja ir iemīļots, tad tik jāturpina strādāt.