Versija drukāšanai

„Paši esam līgatnieši trešajā paaudzē, mūsu darbinieki arī tepat no šīs puses, tāpēc mēs patiešām varētu teikt, ka to, ko darām, to darām savējiem, bet mēs jau strādājam bez skaļiem saukļiem, svarīgākais ir izdarīt ko labu Līgatnei!” pasmaidot saka Aija Grīnberga, Augšlīgatnē Vidzemes šosejas malā jaunatvērtā LaTS veikala īpašniece un vadītāja, un var just, ka Aija ir īstena savas puses patriote ne tikai vārdos, bet vairāk darbos.

„Mums jau bija divi veikali Līgatnē, tagad ir divi arī Augšlīgatnē, un iznāk tā, ka savā ziņā arī sapazīstinām līgatniešus savā starpā, jo pircēji ir iecienījuši LaTS veikalus un reizēm iegriežas te vienā, te otrā mūsu veikalā!” priecājas Aija.

Jaunais veikals nav pats lielākais, bet arī ne mazs — ap 100 kvadrātmetru tirdzniecības zāles iekārtots ar modernām iekārtām, un platības pārdomātas tā, lai pircējiem būtu ērti un patīkami. „Tagad mums ir jau lielāka iekārtošanas pieredze,” Aija ir gandarīta, „un līdz vasaras beigām centīsimies izveidot visu, kā iecerēts, līdz galam.”

Pircējiem ir iemesls būt apmierinātiem, jo šeit blakus tradicionāli plašajam LaTS sortimentam var iegādāties gan svaigu gaļu, gan tepat sagatavotu malto gaļu, gan pašu marinētu šašliku. Kulinārija, salāti un kūkas tiek piegādāti no pircēju iecienītās Cēsu „Beatus”. Kā jau tam jābūt, piedāvājumā ir arī vietējie — Līgatnes — vīni.

Nav retums, ka Aijas vadītajos veikalos iegriežas ne tikai tuvāk dzīvojošie, bet arī pircēji no Mores, Nītaures un Ieriķiem. Jaunajā veikalā droši piestās ne viens vien tālāku ceļu garām mērojošs viesis.

Vēl viena Aijas „Latiņa” atklāšanu gaidījuši daudzi. „Prieks, ka tik daudzi nāca sveikt ar puķēm un laba vēlējumiem,” Aija ir aizkustināta. „Tagad gan līdz Jāņiem būs krietni jāpastrādā, lai saulgriežus ar prieku varētu sagaidīt gan mūsu pircēji, gan mēs paši!” atvadoties apņēmīgi nosaka Aija un LaTS tīkla dalībniekiem novēl nekad neatkāpties no saviem mērķiem un izdarīt līdz galam iecerēto pat tad, ja tas nenākas viegli: „Ko dara no sirds, tas izdodas!”