Versija drukāšanai

Rubeņos, starp Daugavpili un Jēkabpili, pašā leišmalē, neliela, bet saticīga ciema centrā atrodas LaTS veikaliņš. „Iespējams, skaistākais novada veikals,” ne bez lepnuma piebilst veikala īpašnieki Rita un Andis Timofejevi. Tagad tas ir moderni pārkārtots, kļuvis pārskatāmāks, preces sakārtotas pa grupām, līdz ar to vēl lielākas ērtības pircējiem un gandarījums īpašniekiem. „LaTS tīkla palīdzība pārmaiņu veikšanā ir pēdējā laika lielākais prieks. Tā patiešām bija reāla palīdzība, un veikals kļuvis daudz pievilcīgāks gan izskata, gan ērtību ziņā,” par pārmaiņām stāsta Rita un Andis, īpaši sirsnīgu paldies sakot no LaTS atbraukušajai pārkārtošanas palīgu komandai Raimondam Čebatarjovam, Arnim Rozem un Agritai Bulei: „Viņu padarītais bija īsts pārsteigums!”

Rubeņos veikals kļuvis šejieniešiem par tādu kā galveno satikšanās vietu — te var gan aprunāties, gan cits citam kādu lietu vai ziņu atstāt. „Veikala adresi reizēm pat norāda par personisko piegāžu vietu, jo tā ir ērtāk,” smaidot stāsta Rita, un var just, ka Rubeņos visi sadzīvo mīļi. „Jā, mums te ir labi un patīk! Un ir ne tikai veikals, bet arī skola un visforšākais kultūras nams,” savējos slavē Rita. Rubeņu ļaudis ir kopā ne tikai ikdienā, bet arī svētkos, savukārt uzsliet Jaungada lielo svētku egli ir tieši Anda atbildība. „Nu, to jau kopīgi,” Andis ir pieticīgs, „kopā paceļam, kopā iededzam, kopā pīrādziņus apēdam!” Savukārt, tuvojoties Līgo svētkiem, Andis rūpēsies, lai veikalā nepietrūktu alus, un, novēlot priecīgu līgošanu, par to ar smaidu atgādina arī citiem LaTS tirgotājiem: „Uz svētkiem rezervēm ir jābūt!”

Kopš nesenāka laika dzīve šaipusē aktivizējusies un kļuvusi interesantāka arī lielāka skaita tūristu ierašanās dēļ — viņus visvairāk piesaista netālais, tagad pilnīgi atjaunotais un modernizētais Raiņa muzejs Tadenavas pusē.

Nu, ko lai saka — šajā leišmales pusītē viss kļūst tikai skaistāks un modernāks! Lai top!