Versija drukāšanai

LaTS šīsvasaras loterija noslēgusies ar galvenās balvas — 2000 eiro — izlozi, un veiksminiece šoreiz izrādījusies Valentīna Ukre no Jēkabpils.

„Man ir trīs sapņi — trīs ceļojumi, kuros gribas aizbraukt, un nu varēšu sākt šos sapņus piepildīt!” smaida pensionētā ģeogrāfijas skolotāja . „Pirmais būtu aizceļot uz Sahāras tuksnesi pārbaudīt to smilšu blīvumu un kamielīšus pabarot. Otrais — pabūt Kamčatkas pussalā un savām acīm redzēt, kā geizeri darbojas. Trešais — relaksēties un uzlabot veselību pie sāļākās un visveselīgākās — Nāves — jūras,” Valentīnas kundzes teiktajā skaidri dzirdama ģeogrāfes nepārējoša, profesionāla aizrautība.

Valentīnai LaTS ir gan tuvākais, gan vismīļākais veikals: „Man tik ļoti patīk, ka, ieejot manā „Latiņā”, pirmām kārtām ir izvietoti dārzeņi, augļi un ogas. Piedāvāt veselīgo vispirms ir pareiza attieksme! Tad piena produkti — arī veselīgi un „Latiņā” vienmēr svaigi, vietējie. Un cik labs ir gaļas stends! Izvēle gan produkcijas, gan ražotāju ziņā, turklāt par normālām cenām!” Īpaši Valentīnu iepriecina, ka atšķirībā no lielveikaliem viņas piemājas veikalā galvenokārt atrodama vietējo ražotāju produkcija. Iecienītāko vidū viņa nosauc Rēzeknes gaļas kombinātu, netālo „Rubeņu” žāvējumus, kā arī „Donas” maizīti.

Pēdējos divus gadus, kopš aiziešanas pensijā, spriganajai kundzei esot vairāk laika ne tikai dārza darbiem, bet arī piedalīties dažādos konkursos un loterijās. LaTS loterijai pieteikti veseli 13 čeki, bet laimīgais izrādījies jau otrais no tiem — pirkums gandrīz pašā loterijas sākumā. „Nojaušu, ka  laimēt gribētāju bija tūkstošiem pa visu Latviju, bet, re, trāpījās man! Un ceru, ka nākamajā loterijā atkal man trāpīsies!” smejas Valentīna.

Paldies visiem, kas piedalījās šajā, un gaidām jaunu LaTS loteriju!