Versija drukāšanai

„Tā, tā, tā… Drīz būs Jāņi un gribēsies ko garšīgu, kaut ko tādu, kas agrāk nav uz mēles likts.” Esmu pārliecināts, ka katram reiz ir gadījies dzirdēt šādu sava vēdera iekšējo monologu, vai ne?

            Šoreiz par vēdera iepriecināšanas vietu tika izvēlēta Ulbroka, kur SIA „Anada” LaTS veikalu iepirkumu un tirdzniecības vadītājs Ingus Paulauskis 2016. gada 13. maijā rīkoja degustāciju tirdziņu.

            No Ulbrokas jūra nav redzama, tāpēc tās pārstāvji SIA „GATE MS” un SIA „Jūras karaliste” bija atveduši plašu zivju produkcijas klāstu, kas būs īpaši aktuāla daudzajiem alus cienītājiem. Ieklausieties – karstie kūpinājumi, aukstie kūpinājumi, žāvētas zivis, Atlantijas laša fileja ar dillēm… To visu varēja piekost klāt, mēģinot atrisināt senseno strīdu par to, kurš ir labāks – „Aldara” vai Cēsu.

            Saldi ķirši un zemenes, daudz dažādu sieru. Viss bija nogaršojams un nopērkams. Gribētos īpaši pieteikt un ar aplausiem sagaidīt LaTS ražoto šašliku, kas joprojām pa Jāņiem mēdz nokļūt uz katra svinētāja šķīvja.

            Vai viss degustāciju tirdziņā norisinājās, kā plānots? Droši varam atbildēt, ka ne, jo degustējamo un pārdodamo preču klāsts pazuda no tirgotāju plauktiem divreiz ātrāk par plānoto, proti, tirdziņš norisinājās nevis trīs, bet gan pusotru stundu.

            Un ko tagad? Gaidīsim 21. jūniju. Satiekamies turpat!