Versija drukāšanai

Vai zināt, kur starp diviem ezeriem omulīgi iekārtojies LaTS veikaliņš? Uzminēt grūti, tādēļ pateiksim — Rīgā! Jā, Juglā starp skanīgus vārdus iemantojušajiem Velnezeru un Dambjapurva ezeru ar adresi Rīvas iela 4 jau vairākus mēnešus atrodas jauns LaTS veikals, ko pārvalda SIA „Juva S”. Veikals gan te bijis kopš padomju laikiem, taču tagad tas pilnīgi mainījies, var teikt — atdzimis, un lepni nes LaTS vārdu.

Pārmaiņas ir patiešām lielas, un tam tā arī jābūt, kad pie lietas ķeras īsti profesionāļi.

Veikala vadītāja Inesa Reuta agrāk strādājusi lielveikalu tīklos, bet tagad izvēlējusies nostādīt uz kājām ne tik lielu, bet toties pašas pilnā pārziņā esošu veikalu. „Man patīk, ka varu izvēlēties, ko pasūtīt, nav jāseko noteiktam un ierobežotam sortimentam, vienalga, vai cilvēkiem tāds patīk vai ne, kā tas ir lielveikalos,” saka Inesa. Un tie nav tikai vārdi — sortiments šajā veikalā jau tagad lieliski konkurē ar netālajiem veikaliem „Maxima” un „Mego”. „Ir svarīgi, lai pircējiem varam piedāvāt citādu izvēli nekā citos veikalos, un pastāvīgi meklējam, ar ko papildināt savu piedāvājumu, īpaši ar kvalitatīviem produktiem.” Īsā laikā uzrunāti un sarunāti vairāki vietējie ražotāji, kuru produkcija nu pieejama veikalā blakus pamata sortimentam: , „Elander” un „Baltijas zivju” zivju produkti, „Rosības” ievārījumi un džemi, „Lazdonas piensaimnieka” piena produkti. „Meklējam un izvēlamies labākos partnerus katrā produktu kategorijā, un sadarbības veidojas labi,” priecājas Inesa.

Veikaliņam jau agrāk bijusi vēl kāda īpaša funkcija: apgādāt ne tikai tuvākās apkārtnes iedzīvotājus, bet arī tos, kas uz šo pusi ierodas pastaigāties, tāpēc svarīgi, ka ik dienu nopērkamas svaigas, smaržīgas un gardas smalkmaizītes — tās piegādā „Romiga”, kas ne vienam vien LaTS tīkla veikalam labos draugos. Smalkmaizītes atpūtnieki apēd paši, bet gandrīz puse nopērk arī pa kukulītim baltmaizes. Nu ja — tā tiek ezeru iemītniekiem, tā ka vietējie gulbji un pīles arī ir visnotaļ apmierināti ar veikala piedāvājumu!

Veikala vadītājai plānu vēl daudz un joprojām darba pilnas rokas: vasarā te ļaužu solās būt vēl vairāk, tāpēc veikala kolektīvam tiek meklēts papildinājums — ja zināt čaklas rokas, dodiet ziņu!