Versija drukāšanai

Veikalu tīkla LaTS klienti jau ir iepazinuši un iemīļojuši veikalu tīkla organizētās loterijas “Pērc pārīti!”, kurās katru reizi piedalās patīkami liels skaits dalībnieku. Pērnajā gadā noslēdzās kārtējā LaTS loterija “Pērc pārīti!”, kurā varēja laimēt gan LaTS dāvanu kartes, gan televizorus. Loterijas lielā balva bija automašīna Peugeot 208, ko laimēja Diāna Krūmiņa no Cēsīm!

Diānai patiešām veiksme stāv blakus, jo tieši viņa laimēja gan loterijas pirmajā izlozē (balva – LaTS dāvanu karte 30 EUR vērtībā), gan pēdējā (automašīna Peugeot 208). Diāna gan stāsta, ka bieži loterijās nepiedaloties, bet reizēm tomēr tas šķiet aizraujoši. Diāna stāsta par dienu, kad saņēmusi ziņu, ka laimējusi automašīnu: “LaTS pārstāvju zvanu saņēmu Francijā, kur Ziemassvētkos ciemojos pie meitas. Tas bija negaidīts pārsteigums, ļoti liela un neticama veiksme! Tā bija īsta svētku dāvana! Biju pārsteigta un apmulsusi, bet reizē arī ļoti priecīga. Pērkot LaTS loterijas produktus, biju vēlējusies laimēt televizoru, bet uz automašīnu gan necerēju. Tā bija liela, liela veiksme!” Ģimene un draugi esot bijuši pārsteigti un sākumā pat nav ticējuši ziņām. “Kad to vēlreiz apstiprināju, visi bija priecīgi un apsveica. Viņi saskatīja sakritību, ka auto nāk no Francijas un es pašlaik atrodos Francijā, kā arī to, ka esmu dzimusi Lauvas zīmē un automašīnu rotā logotips ar lauvu.”

Diāna ir ļoti iemīļojusi LaTS veikalus. Veikals, kurā tika veikti laimīgie pirkumi, ir LaTS veikals Cēsīs, Leona Paegles ielā 4 – SIA “Solo”. Diāna paskaidro: “Tur ir bagātīgs preču klāsts, kvalitatīvi Latvijā ražotie produkti, laipna apkalpošana, tas ir ļoti tuvu manai dzīvesvietai. Latvijā ražotiem produktiem es vienmēr dodu priekšroku.”

Jautājām, vai Diāna turpinās piedalīties veikalu tīkla LaTS rīkotajās loterijās? “Protams, jā! Es ne tikai piedalīšos LaTS veikalu tīkla rīkotajās loterijās, bet arī turpināšu ikdienā iepirkties LaTS veikalos. Tie ir īpaši un latviski veikali, un tas man ir svarīgs priekšnosacījums veikala izvēlei. Esmu patriote, atbalstu vietējos ražotājus! To dara arī mani vecāki un radinieki.”

Diāna jau ir izplānojusi, kur dosies ar jauno automašīnu Peugeot 208: “Pavasarī došos uz Kurzemi un apceļošu arī Latgali. Tālākais brauciens ir plānots vasarā - uz Franciju, no kurienes nāk arī manis laimētā automašīna.”

LaTS vēlas pateikt lielu paldies visiem loterijas dalībniekiem! Tie, kam nepaveicās šajā loterijā, – nenokariet degunus! Kas zina, varbūt tieši jums paveiksies nākamajā!

Īpašs paldies autosalonam “Forum Auto” Kārļa Ulmaņa gatvē 101, Rīgā.