Versija drukāšanai

Kas tad mēs īsti esam? „LaTS” ir neatkarīgu pārtikas veikalu apvienība vienotā mazumtirdzniecības ķēdē.

Šogad „LaTS” veikalu tīklam paliks seši gadi – laiks paskrējis ātri. Pēc pirmā līguma parakstīšanas ar SIA „ARN” kļuva skaidrs, ka mēs te esam uz palikšanu! Pašlaik mums ir 247 tīkla dalībnieki, kopā 714 tirdzniecības vietas, kas ir ne tikai veikali, bet arī tirdzniecības bāzes, degvielas uzpildes stacijas un pat tirgus vietas. Šis nav galīgais skaits, jo nemitīgi tiek veidotas jaunas tirdzniecības vietas.

Laiks ir iezīmējis „LaTS” tīkla attīstības virzienus visiem mums – pircējiem, tīkla dalībniekiem, tīkla piegādātājiem. „LaTS” ir kļuvis atpazīstams.  Lētākas preces, sakārtotāki veikali un veiklākas, zinīgākas un laipnākas pārdevējas – tas ir tas, ko mēs piedāvājam saviem pircējiem. Daudzi no viņiem jau izvēlas mūsu veikalus kā galveno iepirkšanās vietu, un tas ir labi, jo nav jātērē papildu laiks ceļam uz pilsētu vai iepirkšanās centru, lai tur patukšotu maciņu vēl vairāk.

Mēs, „LaTS” tīkla dalībnieki, esam daudzi un dažādi. Reizēm grūti savienot visu tīkla dalībnieku vēlmes un vajadzības vienotā nostājā, taču katrs no mums saprot, ka tikai kopā mēs esam spēks, ar ko rēķinās apkārtējie. Kopā mēs varam cits no cita mācīties, lūgt palīdzību un atbalstīt, lai klients, iegriežoties „LaTS” veikalā, justu atbalstu un vienmēr atrastu nepieciešamo!

Mēs rūpīgi izvēlamies savus piegādātājus, veicot tirgus analīzi un izvēloties tirgus līderus savās preču grupās, kā arī vienmēr uzklausām tirgus dalībnieku vēlmes.

„Latvijas Tirgotāju savienība” ir 100% Latvijas uzņēmums, un tajā darbojas tikai Latvijas uzņēmēji, tādēļ visa peļņa paliek Latvijā, veicinot Latvijas ekonomikas attīstību un stiprinot Latvijas tēlu. Iepērkoties „LaTS” tīklā, katrs pircēja iztērētais santīms paliks Latvijā!

Lai pircēji arī turpmāk neaizmirstu par veikalu „LaTS”, mēs rūpīgi strādājam, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs zinātu, kas ir „LaTS”, jau ieraugot zīmolu, tādējādi cenšamies palielināt veikala konkurētspēju saspringtā tirgus apstākļos.

Mēs, tāpat kā mūsu dalībnieki, veikalu īpašnieki, rūpējamies, lai ikdiena būtu gaiša, turpinām pārkārtot „LaTS” veikalus visā Latvijā. Mēs meklējam vislabākos preču piegādātājus, kas ļautu samazināt cenas veikalos.

Apzināmies arī, ka lojalitātes kartes vēl visur nevar izmantot, bet mēs apzinīgi pie tā strādājam, lai ar laiku panāktu, ka lojalitātes kartes varēs izmantot ja ne visos, tad vismaz vairumā mūsu veikalu.

Vislielākais izaicinājums būs EURO ieviešana Latvijā, bet mēs esam gatavi šo pārbaudījumu uzņemt ar prieku, jo zinām, ka tā būs labāk gan mums, gan sadarbības partneriem, gan arī pašiem pircējiem.