Versija drukāšanai

Ar smaidu varam atzīt, ka, protams, daudzi no mums bērnībā ir vēlējušies kļūt arī par sabiedrībai mazāk noderīgu profesiju pārstāvjiem, piemēram, par pirātiem.

            Bet tagad no sapņiem pietuvināsimies realitātei. Vienmēr ir gribējies uzzināt, ko nozīmē apgalvojums, ka bērni ir mūsu nākotne. Šķiet, parasti tas ir tikai lozungs, kas tiek iestarpināts dažnedažādās runās un rakstos. Ir svarīgi paskatīties, kas slēpjas aiz šiem vārdiem un kāds ir praktiskais ieguldījums bērnu nākotnē, tāpēc labdarības fonds „Zīļuks” bez garām runām un tukšiem solījumiem ir ķēries pie darba. 

   Kāds ir darba rezultāts? Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka 2016. gada 27. jūlijā labdarības fonds „Zīļuks” kopā ar SIA „Grobiņas KB” un Rucavas novada pašvaldību Rucavas centrā svinīgi atklāja bērnu rotaļu laukumu. Klātesošos uzrunāja, cienāja ar saldējumu un dāvāja krāšņus balonus uzņēmumu pārstāvji Raimonds Okmanis, Jeļena Okmane, Maigonis Almanis un pašvaldības izpilddirektors Guntis Ratnieks.

            Ir svarīgi likt bērniem atgriezties svaigā gaisā un nodarbināt ar rotaļām ārpus virtuālās vides, jo mūsdienās arvien lielāku vietu mūsu bērnu ikdienā ieņem datori, televizori un internets. Tāpēc bija liels prieks un gandarījums šajā saulainajā 27. jūlija dienā redzēt, kā katrs mazais rucavnieks steidza izmēģināt laukumā izvietotos slīdkalniņus un kāpelēšanas sienu, kā arī nofotografēties ar „Zīļuka” talismanu.

            Laukumam ir izvēlēta plaša teritorija pie SIA „Grobiņas KB” veikala „Tev”. Par to visvairāk priecājas tuvējo māju iemītnieki, jo tagad katram būs skaidrs, kur visvairāk brīvā laika pavadīs ciema bērni.

            Protams, šī projekta realizācija ir nozīmīgs un svarīgs notikums ne tikai vairāk nekā 700 Rucavas iedzīvotāju, bet arī būtisks solis Rucavas vides labiekārtošanā.

            Un atcerieties, ka „Zīļuks” jau ir ceļā pie kāda cita Latvijas novada topošajiem ugunsdzēsējiem, kosmonautiem un medicīnas māsām. Lai viss turpinās!