Versija drukāšanai

“Kā tu saki, ka vairāk veikalu tev nebūs, tā atkal viens jauns parādās!” tā smejot zemnieku saimniecības Kumelītes un tagad jau sešu LaTS veikalu īpašnieka Pētera Vilcāna draugi. “Ko lai saka - tā nu atkal ir sanācis, un vēl viens mūsu veikals kopš 6. februāra ir atvērts Ogrē, Akmeņu ielā 50. Tas ir, pārbraucot pār upi,” precizē Pēteris. Pārējie Kumelīšu veikali atrodas Ikšķilē, Lielvārdē, Skrīveros, Aizkrauklē un Klidziņā, kur atrodas arī pati zemnieku saimniecība un tai piederoša skaista atpūtas bāze.

“Veikals šajā vietā bija jau pirms mums, bet pēc skata un visa pārējā – nu, tāds īsts padomju laiku veikals, kā no pagājušā gadsimta 70. gadiem. Pāris nedēļu laikā izremontējām, paplašinājām, nojaucot lieko, un atvērām jaunā veidolā – ērtāku, gaišāku un plašāku,” stāsta Kumelīšu  īpašnieks. Saimniecību un veikalus saista ne vien īpašnieks, bet arī zemnieku saimniecības specializācija gaļas ražošanā. “Jā, visa pamatā arī manam veikalu biznesam ir gaļa – svaiga un pārstrādāta. Ziniet, ja nebūtu šī pamata… Mazajiem veikaliņiem laukos ir grūti, sevišķi, ja vajag algot darbiniekus,atzīst pieredzējušais saimnieks.

Toties pircējiem Kumelīšu LaTS jaunais veikals ir divtik ērts un interesants blakus gana plašajam pārtikas sortimentam te ir bagātīgs gaļas un gaļas izstrādājumu piedāvājums, arī sevišķi kārdinoši kūpinājumi.

“Agrāk Kumelītēm bija veikals Pārogrē,” stāsta veikala vadītāja Gaļina Radoņinova. “Tagad esam šeit, un sevišķi patīkami, ka, neraugoties uz vietas maiņu, daudzi no pircējiem ir palikuši tie paši. Jaunās vietas izmaiņas viņiem patīk, savukārt mums ir prieks un gandarījums redzēt un satikt viņus arī šeit – tātad laikam spējam piedāvāt to, kas apmierina viņu vajadzības!” gandarīta par pastāvīgo pircēju uzticību un, protams, arī jaunajiem klientiem ir veikala vadītāja.