Versija drukāšanai

Pavisam nesen ir atvērts jauns LaTS veikals Juglā, Mārkalnes ielā 1. Veikala īpašniece Agita Vanaģele skaidro, ka par LaTS veikalu Mārkalnes ielā ticis domāts jau sen un arī telpas noskatītas pirms kāda laika. Visbeidzot kopš 10. aprīļa Juglas iedzīvotāji var iepirkties jaunatvērtajā LaTS veikalā.

Pircēji ar jauno veikalu ir ļoti apmierināti. Ņemot vērā, ka pirms LaTS veikala ievākšanās tirdzniecības telpas bija morāli novecojušas un tika veikts remonts, pircēji īpaši novērtē rezultātu – patīkamo gaisotni un mājīgumu. “Cilvēkiem ir patīkami šeit iepirkties, turklāt pie mums veikalā skan arī mūzika,” piebilst Agita.

Patīkama un mājīga gaisotne ir tikai puse no darba. Būtisku lomu spēlē arī veikala cenu līmenis – tam ir jābūt atbilstošam pircēju rocībai. Agita skaidro: “Mārkalnes ielas rajonā dzīvo gados vecāki pircēji, pensionāri un daudz cilvēku ar vidējiem ienākumiem, tādēļ lielu uzmanību pievēršam cenu līmenim. Pircēju atsauksmes par cenu līmeni ir labas – man prieks, ka cenas cilvēkus apmierina.”

Mārkalnes ielas LaTS veikals ir viens no tiem LaTS veikaliem, kas piedalās LaTS lojālo klientu programmā. Veikalā katram pircējam ir iespējams iegūt LaTS klienta karti un baudīt tās sniegtās privilēģijas – pastāvīgo klientu atlaides un LaTS naudas uzkrājumu klienta kartē. Kopš veikala atklāšanas ir izsniegts jau 200 klienta karšu.

Šis ir jau četrpadsmitais Agitas īpašumā esošais LaTS veikals. Visi iepriekš atvērtie veikali atrodas Rīgā, izņemot vienu – Olaines LaTS veikalu. Agitai pieder arī konditoreja, kuras izstrādājumus – bulciņas un maizītes – var atrast viņai piederošajos un daudzos citos LaTS veikalos.

Sarunas noslēgumā vēlam Agitai neizsīkstošu uzņēmību un piecpadsmito LaTS veikalu!