Versija drukāšanai

Jelgavā pie Pulkveža Oskara Kalpaka un Zirgu ielas krustojuma, pārkārtots un paplašināts, pircējus jau iztālēm gaida SIA „Dailano” LaTS veikals. „Būt uz stūra vai krustojumā veikalam ir labi! Arī veikala skatlogi ir svarīgi, un mūsējie ir lieli, vakaros skaisti izgaismoti, aicinoši,” priecājas tā vadītājs Dainis Ruško.

Veikals nesen ir stipri paplašināts — agrāko 75 kvadrātmetru vietā tagad ir ap 120. „Visi pārkārtojumi dod rezultātu ilgtermiņā,” spriež Dainis, „tāpat kā LaTS veikalu cenas — lielveikali piesaista ar kādu īpašu cenu, bet kopumā pircēji ievēro, ka mūsējās ir pievilcīgākas.”

Kā jau katram veikalam, svarīgi ir pastāvīgie apmeklētāji. Šeit bieži ciemiņi ir netālā Jelgavas tehnikuma audzēkņi un 4. pamatskolas skolēni. „Limonādes un smalkmaizītes ir stipri pieprasītas!” smaida Dainis, īpaši izceļot gan „Anandas” konditorejas izstrādājumus, gan „Zīļuka” limonādi un citus LaTS zīmolus, kas esot šeit iecienīti un nopērkami par labu cenu.

Dainis kopā ar ģimeni Jelgavā saimnieko vēl vienā veikalā Filozofu ielā, kas Dzintarmuižas puses ļaudīm labi zināms, jo tā tirdzniecības tradīcijas sniedzas krietni pasenos laikos. „Te jau paaudzēm zina šo veikalu, sanācis pat tā, ka mūsu kolektīvā strādā ļaudis, kas vēl bērnībā šajā veikalā iegriezušies kādu našķi nopirkt, uz netālo Svētes upi peldēties ejot!” Lai arī Dainis pats ir jelgavnieks „tikai” 17 gadu, iespēja salīdzināt agrākos un tagadējos laikus viņam ir: „Ir skaidri redzams, ka lietas iet uz labo pusi. Jelgava, tāpat kā daudzas Latvijas pilsētas, kļūst labāka — ielas sakārtotas, uzcelts skaists gājēju tilts, promenāde. Infrastruktūras uzlabojumi nāk par labu visiem, arī uzņēmējiem, tostarp mums, veikalniekiem.”

Daiņa apņēmību apliecina nodoms drīzumā vērt durvis trešajam veikalam, kas, protams, arī būs LaTS veikals: „To man jau teica, pirms iesaistījāmies LaTS tīklā, un tas ir pierādījies — LaTS ir viselastīgākais un visforšākais! Tiem, kas vēl nav LaTS tīklā, novēlu tur iestāties, bet tiem, kas jau ir — izturību. Lai LaTS paplašinās, tā nosaukumu un labo slavu turēsim kopā!”