Versija drukāšanai

Veikalu tīkls „LaTS” veiksmīgi turpina paplašināties, no 2012. gada 30. novembra ar LaTS izkārtni var lepoties vēl viens veikals Rīgā, Skolas ielā 30.

SIA Anada šis nav vienīgais veikals. Veikala īpašnieces Agitas Vanaģeles pārraudzībā šobrīd ir 13 LaTS veikalu. Veikala īpašniece Agita LaTS tīklā ir jau kopš pirmās dienas un viņa ne mirkli nešaubās vai izdarījusi pareizo izvēli. Ne velti 30. novembrī savas durvis vaļā vēra jau 13. veikals Rīgas centrā.

Jaunajā veikalā pircējiem tiek piedāvāta pašapkalpošanās, kas aiztaupa veikala darbinieku darbu produktu pasniegšanā un ikvienam pircējam ir dota izvēles iespēja. Veikalā izveidots jauns akcijas stends, kur tiek izkārtoti produkti par īpašām atlaižu cenām, kā arī pircējiem iespēja arī pie ieejas iepazīties ar LaTS avīzi un īpašajiem piedāvājumiem.

Viss veikala vizuālais noformējums ir pēc jaunās LaTS koncepcijas – košs, skaists un pamanāms. Āra fasādi rotā LaTS izkārtne un reklāma logos, kā arī LaTS uzlīmes.

Pats veikals, lai gan mazs, bet izkārtots ērti un pārskatāmi.

Šis ir pirmais Agitas veikals, kas piedāvā iegādāties klientu kartes un kā min Agita, kartes cilvēki ņem labprāt, lai izmantotu atlaides. Mūsdienu dzīve ir iemācījusi pircējiem būt saprātīgiem un ja tiek piedāvāta iespēja uz priekšdienām saņemt atlaides, tad to garām laidīs retais.

Veikals saviem pircējiem piedāvā svaigus konditorejas produktus katru dienu – svaigas maizītes, cepumus un kūkas. Lai gan veikala nelielais izvietojums nav piemērots svaigu maizīšu cepšanai, bet pircējiem nav iemesla satraukties, jo katru dienu pašā rīta agrumā veikals saņem svaigus konditorejas izstrādājumus, iepriecinot tos, kas steigā dodoties uz skolu, darbu vai citās dienas gaitās var nobaudīt svaigās smalkmaizītes.