Versija drukāšanai

26. maijā Rīgā, Brīvības ielā 68 ir atvērts jauns LaTS veikals. Tādēļ veicam ekspresinterviju ar LaTs veikalu tīkla vadītāju Raimondu Okmani.

Veikala tirdzniecības platība mazliet pārsniedz 200 kvadrātmetrus, un tas noteikti ir pietiekami, lai tajā varētu izvietot plašu ikdienā nepieciešamo preču klāstu. Ir skaidrs, ka šeit būs nopērkams arī viss svētku galdam nepieciešamais. Par veikala aktualitātēm Raimonds Okmanis īsi piebilst: „Pašreiz norisinās īpašas atvēršanas akcijas, kas ir tikai šajā veikalā. Tās redzamas skatlogā un mainās bieži.”

Arī šoreiz painteresējāmies par pircēju ieradumiem un interesantiem novērojumiem. Veikals kā jau veikals, bet par vietējo pircēju ieradumiem Raimonds smiedamies piebilst: „Pārsteidzošs pircēju paradums šajā veikalā — ļoti daudz pērk košļenes.”

Kas vēl? Protams, Brīvības ielā atvērtajā LaTS veikalā ir iespējams izmantot LaTS lojalitātes programmas Drauga karti, ar kuru var iegādāties dažādas preces par izdevīgākām cenām, kā arī uzkrāt naudiņu nākamajiem pirkumiem.

Intervijas nobeigumā tradicionālais novēlējums LaTS kolēģiem. Veikalu tīkla vadītājs kolēģiem novēl: „Vērt vaļā arvien jaunus LaTS veikalus, kā arī spēt sakārtot un iekārtot veikalus tā, lai tajos ir patīkami iepirkties.” Par LaTS veikalu tīkla uzdevumu Raimonds Okmanis piebilst: „Galvenais ir stiprināt vietējo uzņēmējdarbību un atbalstīt vietējos ražotājus!”

Laipni lūgti jaunajā LaTS veikalā, lai iegādātos visu gan ikdienai nepieciešamo – gan sagatavotos Līgo svētku svinēšanai!