Versija drukāšanai

Ērgļos 23. oktobrī ir atvērts jauns LaTS veikals. SIA “Daima” pārstāvis Dainis Trops ir sekmējis sešu LaTS veikalu atvēršanu, kuros pašlaik strādā 24 darbinieki. Tā kā ir jau iekrāta gana liela pieredze veikalu atvēršanā, Dainis atzīst, ka lielu grūtību veikala iekārtošanas procesā nav bijis. Kam tika veltīta vislielākā uzmanība un laiks? Protams, preču salikšanai un izkārtošanai plauktos. Dainis piebilst, ka jaunajā veikalā bija jāpavada arī ilgas nakts stundas.

Dainis Trops tirdzniecībā strādā jau 10 gadus, turklāt četrus no tiem LaTS veikalu tīklā. Jau iepriekš atvērtie pieci veikali atrodas Madonas novadā. Kopumā pozitīvākais, darbojoties tieši LaTS tīklā, esot iespēja konkurēt ar cenām, papildu labumu saņemšana, kā arī veikala akcijas, kas rada veikalu tīklam lojālus pircējus. LaTS tīkls, Daiņaprāt, jau ir kļuvis pietiekami pazīstams, un pircējiem patīk šeit iepirkties.

LaTS atbalsta vietējos un it īpaši Madonas novada ražotājus un Madonas patērētāju biedrības ražojumus, piemēram, maizi un smalkmaizītes. Lielā cieņā ir Lazdonas produkcija, kā arī Madonas olas. Dainis saka: “Mūs izvēlas tie, kam ir svarīgi sekot līdzi izdevumiem un ietaupīt, jo daudzi produkti mums ir lētāki nekā citos veikalu tīklos.”

Ērgļos atvērtajā LaTS veikalā var izmantot LaTS lojalitātes programmas Drauga karti, ar kuru ir iespējams iegādāties dažādas preces par izdevīgākām cenām, kā arī uzkrāt naudiņu nākamajiem pirkumiem. Kopumā Dainis LaTS lojalitātes programmu ir ieviesis divos savos LaTS veikalos.

Kas ir pats grūtākais šajā uzņēmējdarbības nozarē? Strauji sarūk pircēju skaits. Cilvēki dodas prom no lauku reģioniem gan uz Latvijas lielpilsētām, gan arī uz citām valstīm. Ko lai par to saka? “Ir pārvarētas visvisādas grūtības, un arī šīs pārvarēsim,” optimistiski piebilst Dainis.