Versija drukāšanai

Pirms Līgo svētkiem pārkārtošanos ir veicis viens no diviem LaTS veikaliem Rīgas jūras līča rietumu piekrastē – Mērsragā, Lielajā ielā 31. Šis nebūt nav mazākais piemājas veikaliņš – aptuveni 300 m2 lielā veikala pārkārtošana tika paveikta vienā diennaktī un prasīja smagu darbu un pacietību. “Taču ar LaTS atbalstu un palīdzību viss izdevās, kā plānots,” stāsta veikala īpašniece, SIA “Remaks L” pārstāve Gita Vaičule.

Pieredzi tirdzniecībā Gita ir uzkrājusi, iepriekš darbojoties vīratēva LaTS veikalā, kas ir otrs LaTS veikals Mērsragā. Pēc kāda laika tika nolemts atvērt savu veikalu. Tagad Gita ar kolēģi Mareku Līcīti var lepoties ar veiksmīgu LaTS veikalu un vairāk nekā piecu gadu pieredzi LaTS tīklā.

Šo veikalu ir iemīļojuši ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī Mērsraga ciemiņi. Īpaši izslavēta ir veikalā nopērkamā konditoreja – kūkas un kūciņas, pīrāgi un bulciņas, kā arī citi gardumi, kas ar mīlestību tiek gatavoti un cepti turpat veikalā. Brīnišķīgu komplimentu Mērsraga LaTS veikala konditori saņēma LaTS Facebook.com lapā no kāda Rīgas iedzīvotāja, kas viesojies Gitas vadītajā veikalā: “Sakiet man, ko gribat, bet šādu gardu, gaisīgu un bezgala saldu rollbiskvītu jūs nenopirksiet nekur Rīgā! Iekšā viegla biskvīta kārta, kas vijas apkārt šim gardajam našķim, gaisīgs putukrējums un Latvijas ķiršu ievārījums, kas, varu derēt, vārīts pašas cepējas mājās, turklāt tajā iepīts arī pa kādam ķirsim!“ Šāds raksturojums neatstās vienaldzīgu nevienu.

Gitas vadītajā veikalā aktīvi tiek izmantotas LaTS Drauga kartes. “Pircēji aktīvi krāj naudiņu un plāno uzkrājumus, seko līdzi speciālajiem piedāvājumiem. Citi taupa kartē uzkrāto svētku reizēm,” novērojusi Gita.

Saviem LaTS tīkla kolēģiem Gita novēl neapstāties un augt vēl lielākiem. “Kolektīvs tik tiešām ir labs un vienmēr atsaucīgs. Tā tik turpināt, un viss būs labi!” smaida Gita.