Versija drukāšanai

„Sākumā neticēju ne pati, ne tie, kam stāstīju, ka esmu tā laimīgā. Pati stāstu citiem un joprojām neticu,” par LaTS lielās vasaras loterijas galveno laimestu — 2000 eiro — stāsta 37 gadus vecā lejasciemiete Anna Žīgure. Loterijai viņa bija reģistrējusi vairākus desmitus čeku — katru ikdienas pirkumu Gulbenes novada Lejasciema LaTS veikalā —, bet laimīgais izrādījies nebūt ne lielākais. „Biju šo to aizmirsusi nopirkt, un pirkums nebija liels — tā vien sanāca mazliet pāri loterijai vajadzīgajam septiņu eiro čekam. Tā nu sanāca, ka pirkums bija mazs, bet laimīgs!” atceras Anna.

Anna ir divu bērnu mamma un strādā Lejasciema jauniešu centrā, kur vada gan pēcskolas saturīgas laika pavadīšanas nodarbības ciema bērniem, gan tagad vasaras aktīvās atpūtas nometni. Savukārt pašas dēls bijis krietns palīgs čeku reģistrēšanā loterijai. Kopā arī sekojuši līdzi katras nedēļas loterijas rezultātiem, cerot uz nelielāko iknedēļas laimestu — 30 eiro dāvanu karti. Kad tas tomēr nedēļu pēc nedēļas nav noticis, Anna dēlu smaidot mierinājusi, lai nepārdzīvo par patērēto laiku: „Tas nekas, gan jau laimēsim to lielo laimestu!” Tā nu domas piepildījušās!

Tagad, kad laimests rokā, Anna ar vīru varēs turpināt savā lauku mājā iesākto remontu — rindā uz uzlabojumiem gaidot gan virtuves plīts, gan pati virtuve.

Lejasciema nelielo Latiņu Anna apmeklē ar prieku: „Kaut veikaliņš nav liels, tajā var atrast visu nepieciešamo. Un pārdevējas te ir tik jaukas! Kad mazākas rindas, tad pārspriežam gan ko varētu vakariņās taisīt, gan kādreiz pat ar pirkumiem nesaistītas lietas — visu ko!”

Par Annas veiksmi priecājas arī viss veikala kolektīvs, bet LaTS pircējiem visā Latvijā Anna novēl čakli iepirkties un dzīvē ticēt brīnumiem, jo tie taču notiek!

Attēlā: LaTS veikalu tīkla vadītājs Raimonds Okmanis un loterijas galvenā laimesta ieguvēja Anna Žīgure Lejasciema LaTS veikalā