Versija drukāšanai

Auces centrā, Raiņa ielā 23, atrodas neliels, bet pircēju iemīļots LaTS veikaliņš. Lai gan Aucē iedzīvotāju skaits diez vai daudz pārsniedz 2000 un šeit atrodas arī veikali „Elvi” un „Top”, turklāt parasta lieta ir iepirkšanās netālajā Lietuvā, Auces Latiņš ir izpelnījies vietējo mīlestību. Un, lūk, arī novērtējums: LaTS lapā feisbukā rīkotajā konkursā „Mans mīļākais Latiņš” aprīlī tieši šis veikals novērtēts visaugstāk!

Lūk, ko par Auces Latiņu konkursam rakstīja pastāvīgā pircēja Baiba: „Mans iemīļotais LaTS veikaliņš ir mazais LaTS Aucē. Pārdevējas vienmēr ir laipnas un atsaucīgas, preču klāsts ir ar lielu izvēli, ir akcijas preces. Arī pamperus, kad bija vajadzība, pirku tikai tur, jo varēja nopirkt atsevišķi un izmēģināt dažādus ražojumus. Tagad veikals ir kļuvis vēl ērtāks, jo nesen ir kļuvis par pašapkalpošanās veikalu. Varu ilgāk pārdomāt, ko vēlos nopirkt, jo neviens nemīņājas rindā aiz manis. Visiem iesaku šo feino, mazo veikaliņu!”

„Jā, kopš februāra vidus esam veikalu pārkārtojuši, kaut kas jau ir kļuvis modernāk,” pieticīgs vārdos ir veikala īpašnieks Juris Roga. Taču laikam tieši Jura 28 gadu pieredze tirdzniecībā, no tiem 10 — LaTS tīklā, ļauj saskatīt būtisko un izveidot pircējiem patīkamu un ērtu veikalu. Ar mīlestību iekārtots ne tikai veikals, bet jau 20 gadus rūpīgi kopti arī 20 hektāri… smiltsērkšķu! Kura no abām — lauksaimniecība vai tirdzniecība — tad ir tā lielākā mīlestība? „Viss ir svarīgs šajā dzīvē,” pasmaida Juris un gan LaTS pircējiem, gan tīkla dalībniekiem novēl optimismu, veselību un „lai visiem plaukst pavasaris un vasara!”