Versija drukāšanai

Viena no jaukākajām LaTS tradīcijām vasarās ir jaunu rotaļu laukumu bērniem iekārtošana dažādās Latvijas malās. Īsi pirms Jāņiem šo skaisto brīdi piedzīvoja birzgalieši. Jaunais rotaļu laukums ir atklāts Rūķu parkā un ir tikai otrais Birzgalē. Laukuma atklāšana Birzgalē izdevās jautra un prieka pilna, kā jau vasarīgos svētkos pienākas, — izmēģinot jaunās atrakcijas, tika iztukšota ne viena vien Zīļuka gādātā saldējuma kaste!

„Šī lieliskā iniciatīva nāca no SIA „Eirospars” piederošā LaTS veikala. Lieli nopelni te ir Raimondam Okmanim, kurš palīdzējis sagādāt savai dzimtajai pusei tiešām skaistu dāvanu. Apsekojot vietas, kur varētu iekārtot jauno rotaļu laukumu, piekritām tā izveidei parkā, kur tas ļoti iederas, un tagad esam ļoti apmierināti ar rezultātu. Arī pati savus mazbērnus tagad vedu turp!” priecājas Birzgales pagasta pārvaldes vadītāja Mārīte Artihoviča, sakot lielu paldies gan LaTS veikalam, gan Raimondam, gan visiem birzgaliešiem, kas šim mērķim čakli ziedoja naudu Latiņa ziedojumu kastītē.

„Rūķu parkā birzgalieši bieži nāk ne tikai pastaigās ar bērniem, bet arī uz dažādiem sarīkojumiem, koncertiem, svin svētkus, un ir ļoti labi, ka to laikā bērniem ir, kur piemēroti pavadīt laiku, tādējādi arī vecākiem dodot iespēju mierīgāk atpūsties,” stāsta Birzgales LaTS veikala vadītāja Indra Tretjakova. LaTS veikals Birzgalē ir no paša LaTS tīkla izveides sākuma 2007. gadā. „Protams, laukuma iekārtošanai ziedoja arī mūsu veikals, taču lielākais prieks bija redzēt, cik čakli ziedotāji bija mūsu pircēji un it sevišķi paši bērni — meta ziedojumu kastītē katra pirkuma atlikumu, lai gan bērniem katra kapeiciņa taču liekas daudz lielāka un ir svarīgāka! Tagad saņemam labas atsauksmes — jaunais rotaļu laukums tiešām ir drošs, kvalitatīvs un labi novērtēts!”, Indra ir gandarīta un novēl atkal un atkal jaunās vietās visā Latvijā sagaidīt šādus, bērniem tik vajadzīgus jaunumus.