Versija drukāšanai

Šogad Ikšķilē, Daugavas prospektā 38 ar ZS „Kumelītes” gādību ir atvērts pārkārtotais LaTS veikals. Ikšķiles veikals ir vietējo iedzīvotāju iemīļota iepirkšanās vieta, tādēļ tā labiekārtošana šķiet loģisks solis, lai iepriecinātu gan jau regulāros klientus, gan piesaistītu jaunus, piedāvājot jaunu un plāsu preču klāstu. Ilgtspējīga attīstība ir neatsverams panākumu solis, kas ļauj veicināt gan LaTS veikala tīklu draugu loka paplašināšanos, gan arī motivē uzņēmējus augt un atklāt ko jaunu.

Kāds darbs ieguldīts veikala pārkārtošanā, un kas jauns veikalā ir izdarīts? Par to ZS „Kumelītes” pārstāvim Pēterim Vilcānam nav daudz ko teikt: „Veikals ir pārveidots pamatīgi. Veicām remontu, špaktelējām, krāsojām sienas un griestus. Nomainījām veikala iekārtojumu. Tagad veco plauktu vietā ir jauni plaukti, viss ir daudz pārskatāmaks un ērtāks gan klientiem, gan pašiem darbiniekiem. Viss kārtībā.”

            Pārmaiņas ir vajadzīgas, citādi uzņēmums stāv uz vietas un nekas neattīstās. Galu galā, neko neattīstot, var zaudēt arī to, kas jau ir.” Pēteris Vilcāns agrāk tirgoja gaļu, tāpēc pārmaiņas veikalā ir acīmredzamas. Pēteris Vilcāns secina: „Ar gaļu vien nepietiek, viss kas cits arī ir vajadzīgs.”

            Tādēļ novēlējums citiem kolēģiem no LaTS tīkla ir neapstāties pie tā, kas jums jau ir, bet lūkoties tālāk par šodienu un augt. Ne velti, mūsu literatūras dižagra viens no slavenākajiem teicieniem ir: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”