Iegūstiet jaunu iepirkšanās pieredzi LaTS e-veikalā!

24.05.2021

Šī gada maijs mums ir svarīgs mēnesis. Ar lielu prieku paziņojam, ka esam atvēruši ilgi loloto LaTS interneta veikalu, kas nu piedāvās visa veida preces ar piegādi mājās - Rīgā, Pierīgā un Jūrmalā. Tagad varat iepirkties ātri, ērti un izdevīgi, neizejot no mājām un nenesot smagos iepirkumu maisiņus. Jūsu piemājas veikals tagad kļuvis vēl pieejamāks!

Lai iepazītos ar interneta veikala funkcijām, apmeklējiet e-latts.lv un izpētiet produktu kategorijas, cenas, īpašos piedāvājumus un akcijas, kas ļaus ietaupīt. Bet, lai sāktu iepirkšanos, reģistrējieties, un mūsu kurjeri zinās, kam un kur preces piegādāt.

Piedāvājam arī iespēju “LaTS PAŅEM PATS” jeb pasūtījuma izņemšanu pašam bez minimālās pasūtījuma summas un piegādes maksas. Tas iespējams Rīgā, Eksporta ielā 14.

Der zināt pirms sāciet iepirkšanos mūsu interneta veikalā :

 1. Pasūtījumu varat veikt gan kā reģistrēts lietotājs, gan kā viesis;
 2. Pārliecinieties par kontaktinformācijas un adreses pareizību, lai varam nodrošināt precīzu piegādi un lielisku klientu servisu;
 3. Pasūtījumiem ar piegādi ir jābūt vismaz 20 eiro vērtībā;
 4. Piegādes maksa būs atkarīga no izvēlētā piegādes laika, bet nepārsniegs 2,99 eiro;
 5. Bezmaksas piegāde būs pasūtījumiem vērtībā no 50 eiro;
 6. Bez noteiktas minimālās pasūtījuma summas varat saņemt pasūtījumu LaTS veikalā Rīgā, Eksporta ielā 14, izvēloties pakalpojumu “LaTS PAŅEM PATS";
 7. Jums ir iespēja preces atgriezt, ja nebūsiet apmierināts ar preces kvalitāti vai piedāvāto alternatīvo preci, par ko lasiet zemāk. Par atgriešanu vairāk uzziniet te.

Kāpēc LaTS pārtikas internetveikals ir ērts iepirkšanās veids?

 • Taupiet savu laiku, iegādājoties preces vien ar pāris datora peles klikšķiem vai viedtālrunī, apmeklējot vietni e-latts.lv;
 • Ja kāda prece nebūs pieejama, Jums tiks piedāvāta alternatīva prece ar līdzīgām īpašībām un tai pašā cenu kategorijā. Uzziniet vairāk te;
 • Iepērcieties visu diennakti jebkurā sev ērtā vietā un laikā;
 • Veiciet pasūtījumu līdz plkst. 12.00 un saņemiet to ar piegādi uz mājām tajā pašā dienā vai dodieties izņemt pirkumus pats;
 • Saņemiet pasūtījumus 7 dienas nedēļā no plkst. 8.00 līdz 21.00 (Rīgā, Pierīgā un Jūrmalā);
 • Jautājumu gadījumā sazinieties ar klientu konsultantu pa tālruni 29187982.

Jums atliek izvēlēties savus iecienītākos produktus no plašā sortimenta un ielikt virtuālajā groziņā. Kad preces izvēlētas, dodieties uz grozu un apmaksājiet pirkumu ar savu internetbanku.

 

“Esam gandarīti, ka tagad mūsu klientiem esam vēl tuvāk un ērtāk sasniedzami, piedāvājot daudzveidīgu un atšķirīgu preču klāstu tiešsaistē. Turpinām strādāt pie piegādes teritorijas paplašināšanas, lai ikdienas preču pasūtīšana un droša iepirkšanās internetā būtu pieejama arī iedzīvotājiem reģionos," vēsta LaTS priekšsēdētājs Raimonds Okmanis.

 

Mēs jau kopš 2007. gada apvienojam 270 mazos un vidējos Latvijas pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumus un šogad, 2021. gada maijā, esam spēruši lielu soli uz priekšu, atverot arī e-veikalu. Latvijas tirgotāju savienība uzkrājusi lielu pieredzi un augusi par valstī plašāko veikalu tīklu ar vairāk nekā 700 veikaliem visā Latvijā. Interneta veikals bijis nākamais loģiskais attīstības solis, ņemot vērā pēdējā laika interneta pirkumu pieaugumu un interesi par iepirkšanos tiešsaistē.

Nodrošinām svaigus, kvalitatīvus un pārbaudītus produktus gan veikalos, gan ar piegādi mājās, kā arī lojalitātes kartes priekšrocības, regulāras loterijas un izdevīgus piedāvājumus katru dienu, kas jebkuram mūsu klientam ir kā patīkams bonuss. Mūsu plauktos ir pircēju iecienītākie pārtikas produkti: svaigi dārzeņi un augļi, piena produkti, gaļa un zivis, kā arī graudaugu produkti, gatavā kulinārija u. c. Varat iegādāties arī preces mājai un dārzam, mājdzīvniekiem, skaistumkopšanas un higiēnas produktus.

Iepērcieties ātrāk, ērtāk un droši e-latts.lv! Sekojiet mums arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram, lai uzzinātu par akcijām, loterijām un citiem izdevīgiem piedāvājumiem.

Jūsu piemājas veikals internetā!