Versija drukāšanai

Grobiņas sākumskolai praktiski noderīgu mantu vezumu piektdien pasniedza Labdarības fonda “Zīļuks”, Latvijas Tirgotāju savienības (LaTS). Par agrajām svētku dāvanām bērni bija priecīgi.

Ik gadu Labdarības fonds “Zīļuks”(LaTS) apdāvina kādu no Latvijas reģiona skolām. "Mēs sadarbojamies ar LaTS grupu. Grobiņā ir trīs "Tev" veikali, tāpēc savienība grib palīdzēt arī skolai," pastāsta SIA "Grobiņas KB" valdes priekšsēdētājs Maigonis Almanis.

Liepājas apkaimē atstarojošās vestes un atstarotājus saņēma Nīcas vidusskolas audzēkņi. "Šogad dāvinām kancelejas preces. Katrā reģionā izvēlamies vienu skolu. Akcija nenotiek lielpilsētās, bet gan mazpilsētās, miestos," pastāsta Latvijas Tirgotāju savienības Kurzemes reģiona vadītājs Arnis Roze.

Galvenokārt dāvināti piederumi, kas bērniem noderēs pagarinātajā dienas grupā, vizuālās mākslas un mājturības stundās. "LaTS pārstāvji zvanīja un teica, ka ir iespēja izvēlēties. Šoreiz prioritāti piešķīrām pagarinātajai dienas grupai. Bērni tur izmācās, dodas uz pulciņiem, bet vēl papildus ir brīvais laiks, kad varēs spēlēt arī, lūk, šīs galda spēles," pastāsta Grobiņas sākumskolas direktore Laila Urbāne. Ieguvums bērniem būs liels, viņa pārliecināta.

Kancelejas preču kaudzē, kuru uzņēmēji Maigonis Almanis (no kreisās) un Arnis Roze iekārtoja uz direktores Lailas Urbānes galda, bija atrodami krāsainie papīri, līmes pudelītes, somas un daudz kā cita noderīga.

       

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 7. decembra numurā.

Foto: Egons Zīverts

Mājas lapa: http://www.liepajniekiem.lv/