Pat Liepājas rokzvaigznes izvēlas LaTS veikalus!

Liepājas Dienvidrietumu rajona sākumā, K. Valdemāra ielā 80, durvis vēris jauns LaTS veikals. Var teikt — veikaliņš, jo telpas nav lielas, taču plašuma sajūtu rada tā sortiments un gaišums. Prieks gan pircējiem, gan veikala īpašniecei un vadītājai Diānai Kadiņa. „Zinām, ka jānostrādā kāds laiks, lai pircēji atrastu ceļu pie mums, lai saprastu, ka te ir viņiem nepieciešamais. Domājam ilgtermiņā!” saka veikala vadītāja.

Lielvārdes LaTS veikaliņam sākas veiksmīgs gads!

Un kā nu ne! Tikko veikaliņā Avotu ielā 1 pabeigta vērienīga pārkārtošanās — ir nomainīts un atjaunots pilnīgi viss: plaukti, letes, preču izvietojums, apgaismojums, noformējums. „Viss ir pavisam citādi un daudz, daudz labāk!” priecājas veikaliņa īpašniece Ilona Priede. Tagad veikalā ir pašapkalpošanās, nevis tirdzniecība aiz letes kā agrāk. „Pārkārtošanu un atjaunošanu gribējām jau kādu laiku — iepriekšējais veikala iekārtojums 20 gadu laikā bija pagalam novecojis, bet pārmaiņām, protams, vajadzīgi līdzekļi.

Būt veikalniekam laukos ir aicinājums

Jau otro mēnesi Viesītē, Raiņa ielā 3, durvis vēris LaTS veikals, ko vada SIA „Sēlijas Lakši” un Kaspars Jūra. Viņam šis ir jau otrs atvērtais LaTS veikals. Pirmajam pavasarī nosvinēti pieci gadi.

„Atvērām klusi un mierīgi, bez salūta,” smaida Kaspars, „bet tagad pircēji nāk labprāt!”

Sortimentā ir sarūpēts viss, kas nepieciešams Viesītes iedzīvotāju ikdienai un arī svētku reizēm. Pircēji ļoti iecienījuši „Donas” maizi, liela piekrišana ir arī „Marienbādes” vistas gaļas produktiem. Kā jau pirms svētkiem, tagad īpaši pieprasītas ir konfektes un citi gardumi.

Lielākās LaTS loterijas galvenais laimests aizceļo uz Olaini!

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu šogad ir noslēgusies LaTS rudens loterija „Iepērcies Latiņā un laimē naudu maciņā!” — tajā piedalījās vairāk nekā 15 tūkstoši LaTS pircēju no visiem Latvijas novadiem.

Aktīvākie vai varbūt azartiskākie izrādījās Gulbenes novada iedzīvotāji, daudz reģistrētu loterijas čeku saņēmām arī no Jēkabpils, Ķeguma, Talsu, Siguldas un, protams, Rīgas iedzīvotājiem.

Liepājnieki novērtē savus LaTS veikalus ar labu vārdu

Šoruden jauns LaTS veikals, pārņemot telpas no „Elvi”, ir atvērts Liepājā, E. Tisē ielā 71A. Uzlabojumi ir acīmredzami: gan plašās, acij tīkamās 170 kvadrātmetru lielās tirdzniecības zāles gaišums, gan palielināts sortiments. LaTS veikaliem ierasti plašo produktu piedāvājumu Liepājas pusē papildina „Vido” zivju produkcija, Kuldīgā ceptā maize un, protams, neiztrūkstoši arī „Kurzemes gaļsaimnieka” izstrādājumi.

Lapas