Versija drukāšanai

Pēc pārkārtošanās atvērts LaTS tīkla veikals Tukumā, Raudas ielā 52. Veikala vadītāja, SIA “Visvari” pārstāve Mudīte Neilande stāsta, ka pārkārtošanās tika paveikta vienas nakts laikā. “Cilvēki nākamajā dienā atnāca uz veikalu un bija patīkami pārsteigti, jo viss bija citādāk, smukāk,” stāsta Mudīte.

LaTS tīkla veikala vadītāja Mudīte neslēpj, ka tiek plānota vēl viena LaTs veikala atvēršana. Tas tika plānots jau sen, bet beidzot tas tiks izdarīts, un realizēt šo plānu ir pamudinājis reģionālais vadītājs Arnis Roze. “Arnis pārliecināja mani ar otro reizi, kaut gan mēs bijām jau tam gatavi. Paši jau sākām interesēties par jaunām iekārtām, un Arņa atbalsts lika saprast, kad jāsasparojas pa īstam un ātri.”

Šis 55 m2 lielais LaTS veikals ir piemājas veikaliņš vistiešākajā nozīmē, jo atrodas pie Mudītes ģimenes mājām, kā arī citu privātmāju ielokā. “Visi pircēji mums ir pazīstami. Zinām, ar kuru var parunāties, kuram labāk neuzbāzties. Ir pircēji, kuriem vajag atgādināt, kas jāiegādājas, jo jau zinām ikdienas paradumus – kādus saldumus ēd, kādu pienu dzer,” smaida Mudīte. Rudenī veikala darbinieki ar pircējiem apmainoties arī ar marinēšanas un konservēšanas receptēm.

Veikalu iemīļojuši ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī garāmbraucēji, jo pie veikala ir ļoti ērti piebraukt un apstāties arī tālbraucējiem ar lielajām automašīnām. “Pilsētā tālbraucējiem nav kur piestāt, tāpēc viņi brauc pie mums – iedzer kafiju, apēd kādu siltu ēdienu.”

SIA “Visvari” LaTS veikala sortimentā ir atrodami arī vietējo ražotāju labumi. “Riskējam un ņemam tādus produktus, ko lielveikalos nevar iegādāties. Mūsu pašu “Listenes” maizi tirgojam, kas ir ļoti iecienīta. Viļķenes un Kaltenes zivju produkciju piedāvājam.” Apmeklējot veikalu, dažreiz satiksiet aiz kases arī pašu veikala vadītāju, jo, viņasprāt, tas ir labākais veids, kā saprast, kas pircējiem ir nepieciešams, kā uzlabot pārdošanu, kā arī iespēja būt kopā ar darbiniekiem.

Gan sev, gan arī saviem LaTS tīkla kolēģiem Mudīte novēl: “Visu to labāko! Izturību! Lai vienmēr būtu vēl kur augt un censties. Lai neapstājas pie sasniegtā, un lai nav tikai viens veikaliņš, un ja ir iespējas – noteikti paplašināties!”