Versija drukāšanai

Vasaras sākumā tieši uz pilsētas svētkiem Ādažos, Gaujas ielā 27b durvis vēra jauns LaTS veikals. „Sākums bija traks!” atceras veikala vadītājs Ivans Savļaks. „Gribējām uz svētkiem būt vaļā — tad nu rāvāmies ne tikai dienām, bet arī naktīm! Bet tagad jau viss aiz muguras — cilvēki nāk, un viss ir kārtībā!”

Runājot par veikala pirmajiem veiksmīgajiem mēnešiem, Ivans atzīmē gan ieguldīto darbu, gan veikala labo novietojumu: „Esam visu Ādažu notikumu krustpunktā gan svētkos, gan ikdienā. Ādažos kaut kas notiek visu gadu, piemēram, burtiski tikko, pagājušajā nedēļā, bija grilsvētki. Zinām, ka arī ziemā būs notikumi — tepat uz pilsētas dīķa ledus būs varena slidināšanās — skijoringa sacīkstes. Lai kā būtu, mēs vienmēr esam visam pa vidu, un mūsu veikala apmeklējums no tā tikai aug!”

Ne jau katram veikalam ir arī gandrīz vai sava bibliotēka. „Jā, mūsu ēkā ir arī šāda kultūrizglītojoša iestāde, un tas noteikti nāks par labu arī mums. Rudenī, kad atsāksies mācības, ceram uz skolēnu biežāku iegriešanos. Tā ka esam arī Ādažu intelektuālajā centrā!” smejas Ivans.

Kā ar bibliotēkas un veikala apmeklēšanu sokas Ādažos pašlaik dislocētajiem Kanādas karavīriem? „Švaki!” nosmaida Ivans. „Bet viņiem jau maz laika un, ja ir, vairāk interesē picas!”

Tagad, vasarā, pircēji biežāk izvēloties vasarīgas preces: saldējumu, atspirdzinājumus, tomēr noiets esot dažādām precēm, arī piena produktiem, gaļai un saldētiem produktiem. „Vēl jau daudz kas pašiem jāsaprot: kā paplašināsim sortimentu, kas vēl jāuzlabo, bet sākums ir labs!”

Jautāts par panākumu atslēgu, Ivans atbild droši: „Svarīgākais bija nokļūt īstajā veikalu tīklā — LaTS ļoti atsaucīgi palīdz gan ar padomu, gan piemēriem, gan reklāmas materiāliem — paldies tīkla vadībai! Nevienu citu veikalu tīklu es pat neizvēlētos. Protams, katram tirgotājam svarīga arī māka dzīvot draudzīgi un veiksme, ko novēlu tiem, kas vēl tikai domā par savu LaTS veikalu!”