Versija drukāšanai

Ulbrokā, Institūta ielā7, vienā no retajām šīpavasara saulainajām dienām –15. maijā –norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušais LaTS piegādātāju tirdziņš. Tur,kājau īstātirdziņāvarēja ne tikai iegādāties dažādu vietējo pārtikas uzņēmumu gardumus, bet nevienam netika liegts arīnogaršot un dalīties iespaidos.

Par tirdziņa iniciatīvu ir jāsaka paldies SIA “Anada”censoņiem Agitai Vanaģelei un Ingum Paulauskim. Tirdziņšnorisinās jau trešo gadu, un tāir iespēja piegādātājiem prezentēt savas preces personīgi pircējam, klātienēaprunājoties ar klientiem, uzzināt viņu domas un ierosinājumus, piedāvāt nobaudīt jaunāko produkciju un visiem kopā–vienkārši labi pavadīt laiku svaigāgaisā.

SIA “Anada”sirsnīgi pateicas LaTS veikalu piegādātājiem par atsaucību un piedalīšanos tirdziņā. No parasta tirdziņa šīir kļuvusi par patīkamu pulcēšanos un iepriecina gan vietējos iedzīvotājus, gan pašus piegādātājus. Turklāt ar katru reizi LaTS Ulbrokas tirdziņškļūst arvien draudzīgāks un vērienīgāks.

Un, protams, bija iespējams nogaršot arīpašu SIA “Anada”izslavētos konditorejas gardumus - bulciņas, kūciņas un smalkmaizītes, kas parasti tiek gatavotas pēc pasūtījuma.

Tirdziņšnorisinās četras reizes gadā, un tagad, kad viens tik tikko noslēdzies, Ingus jau sāk plānot nākamo. Tas notiks īsi pirms Līgo svētkiem, tāpēc, pirms braukt svinēt, visi ir laipni aicināti iegriezties LaTS veikalāUlbrokā, kāarīsekot līdzi informācijai par Līgo svētku tirdziņu!