Versija drukāšanai

Pirms svētkiem Ļaudonas pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Brīnumdārzs" notika pasākums „Esi drošs", un mazie ļaudonieši saņēma arī kādu vērtīgu dāvanu - 20 atstarojošās vestes un dažādus atstarotājus, kas komplektā ar vestēm padarīs viņus labi redzamus uz lauku ceļiem, kā arī citās nepietiekami apgaismotās vietās.

Lai samazinātu „melno statistiku" un bojāgājušo gājēju skaitu diennakts tumšajā laikā, no 12. septembra visiem gājējiem un velosipēdistiem, pārvietojoties nepietiekami apgaismotās vietās, obligāti jānēsā atstarojošās vestes vai apģērbs ar labi redzamiem gaismu atstarojošiem elementiem.

Gan televīzijā, gan citos plašsaziņas līdzekļos plaši tiek popularizēta CSDD uzsāktā satiksmes drošības kampaņa un „tumšo gājēju glābšanas misija" „Redzams, tātad dzīvs!", kuras laikā visā Latvijā tiks izdalītas 20 000 atstarojošo vestu. Bet, kā pagājušajā nedēļā pārliecinājāmies Ļaudonas pagasta bērnudārzā „Brīnumdārzs", tās dāvina ne tikai CSDD.
Mazajiem ļaudoniešiem atstarojošās vestes pasniedza Latvijas Tirgotāju savienības Latgales reģiona vadītājs, LaTS veikalu tīkla pārstāvis Raimonds Čebotarjovs.

 

Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto
Laikraksts STARS 19.11.2014.