Versija drukāšanai

SIA “Nodus” un LaTS sadarbība sākās pirms trim gadiem, kad LaTS tīklam pievienojās divi SIA “Nodus” pārtikas veikali: viens Vecpiebalgā, otrs Jaunpiebalgā. LaTS apgādā ar pārtikas precēm arī SIA “Nodus” būvniecības preču veikalu pārtikas nodaļas.

Par to, kā veicies šajos 20 gados, vairāk stāsta SIA “Nodus” īpašnieks Juris Holsts un tirdzniecības centra vadītājs Ivars Šulcs. LaTS biedrs SIA “Nodus” 20 gadu laikā no neliela 140 kvadrātmetru veikaliņa ir izaudzis līdz lielveikalam 3500 kvadrātmetru platībā, turklāt tagad SIA “Nodus” pieder jau trīs tirdzniecības centri.

Uzņēmuma īpašnieks Juris Holsts neslēpj, ka sākums nebija viegls: “Kad izveidojām veikalu Cēsīs, bijām pieci darbinieki: divi pārdevēji, sagādnieks, sargs un es – direktors, bet reizē biju arī krāvējs, sagādnieks un šoferis. Tagad uzņēmumā strādā vairāk nekā simt darbinieku.”

20 gadi nav īss laika posms, tāpēc svarīgākais šo gadu gaitā ir bijis saglabāt mērķtiecību. Juris Holsts atceras, ka 2009. gadā, kad krīze nesaudzēja arī SIA “Nodus”, apgrozījums krities par 40 procentiem, tāpēc bija jāmeklē jaunas iespējas, kā augt un attīstīt uzņēmumu. Tika pieņemts lēmums mainīt koncepciju un kļūt par universālveikalu.“Bez būvmateriāliem veikalā sākām piedāvāt arī dažādas preces mājai, sadzīves preces, pārtiku, preces bērniem,” atminas Juris.

Arī SIA “Nodus” tirdzniecības centra vadītājs Ivars Šulcs apstiprina, ka šāds lēmums krīzes situācijā bija izšķirošs solis uzņēmuma tālākai attīstībai: “Pircējiem patīk visu nepieciešamo iegādāties vienuviet, un aizvien svarīgāks ir ne tikai produkts, bet arī kvalitatīvs serviss un zinīgi konsultanti.”

LaTS novēl SIA “Nodus” turpināt tikpat mērķtiecīgi augt, kā arī meklēt un atrast jaunas izaugsmes iespējas!