Versija drukāšanai

Uzņēmējs Viktors Lahtiņins, kura veikali darbojas LaTS tīklā, nupat ticis pie titula “Latvijas Labākais tirgotājs”. Apbalvojumu Viktora Lahtiņina zemnieku saimniecībai “ASSI”pasniedza Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs. Apbalvojums ir pateicība un novērtējums par ilggadēju un veiksmīgu sadarbību ar Latvijas Tirgotāju asociāciju un pašmāju ražotāju atbalstīšanu.

Konkurss “Latvijas Labākais tirgotājs” tiek organizēts jau 20 gadu. Šo gadu laikā konkurss ir palīdzējis gūt uzmanību un iemantot plašāku atpazīstamību vairāk nekā tūkstotim pašmāju uzņēmumu. Viktora uzņēmums šo atzinību ir saņēmis pirmo reizi, un jāsaka, gods godam — pelnīti.

Gadu gaitā no parastas zemnieku saimniecības Viktors ir spējis izveidot atpūtas kompleksu ar pirti, viesu namu 35 viesiem, kā arī banketu zāli, un tagad zemnieku saimniecība “ASSI” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Viesītes novadā, taču sākums Viktora uzņēmējdarbībai meklējams pirms vairāk nekā divdesmit gadiem vienkāršā, lauku cilvēkam viegli saprotamā iepirkšanās veidā — autoveikalā.

Uzņēmuma attīstība visus šos gadus ir gājusi roku rokā ar vairāk nekā piecdesmit pagastu veiksmīgu apgādāšanu ar produktiem, apbraukājot tālākos lauku nostūrus un pievedot tieši pie namdurvīm visu saimei nepieciešamo. Viktora tirgotāja instrumentu klāstā tagadir veseli trīs autoveikali un deviņi LaTS veikali.

“Kad Raimonds Okmanis sāka LaTS tīklu, es tajā iestājos viens no pirmajiem. Aizgāju no cita mazumtirdzniecības tīkla, jo patika LaTS ideja par savējo atbalstīšanu.  Gribēju palīdzēt vietējiem,” Viktors stāsta.

Kopš Viktora uzņēmējdarbības sākumair pagājuši divdesmit četri gadi, un zemnieku saimniecība “ASSI” ir piemērs tam, ka, ja labi grib, tad var visu un vēl vairāk! Novēlam arī pārējiem šādu neatlaidību un ambīcijas, kas ļauj augt ne tikai paša, bet arī kopējam labumam.