Versija drukāšanai

Braucot pa Jelgavas–Dobeles šoseju, noteikti ir vērts piestāt LaTS veikalā - benzīntankā šosejas 24. kilometrā. Kā stāsta pats LaTS veikala un benzīntanka īpašnieks Vitauts - šis ir pirmais pilnībā LaTS konceptam pielāgotais veikala - benzīntanka projekts. Pēc patīkamas sadarbības un projekta īstenošanas ir labi padarīta darba sajūta, īpaši tāpēc, ka ieturētas visas LaTS koncepta vadlīnijas gan interjera vizuālajā noformējumā, gan izvietojumā. “Sākot ar flīzēm un sienu krāsām līdz logu uzlīmēm. Simtprocentīgi!” stāsta Vitauts.

Vērienīgajā pārbūvē LaTS veikals - benzīntanks ir paplašināts gandrīz trīskārt – no 29 līdz 74 kvadrātmetriem. Lai veikala sortiments būtu pieejamāks autobraucējiem, Vitauts nolēma izveidot piebūvi, kur tagad iegūtajos teju 50 kvadrātmetros ir arī konditoreja un uz vietas tiek ceptas garšīgas un siltas bulciņas, ko, protams, atzinīgi novērtē ikviens tālāka vai tuvāka ceļa mērotājs. Tagad Jelgavas–Dobeles šosejas 24. kilometrā var piestāt un ne tikai ieliet degvielu vai iegādāties automašīnai nepieciešamo, bet arī pamieloties ar svaigi ceptām bulciņām.

Vitauta benzīntanks - LaTS veikals Latvijas Tirgotāju savienības tīklā ir kopš pagājušā gada maija, un viņš ar iestāšanos LaTS veikalu saimē ir apmierināts katram veikalniekam praktisku iemeslu dēļ: “Veikalā ir iespējams nodrošināt daudz plašāku produktu sortimentu nekā iepriekš. Liels pluss ir arī akcijas, kas palīdz pārdot vairāk, un pircējiem ir interesantāk.”

Lai katram LaTS tīkla dalībniekam būtu tādas ambīcijas un drosme pieņemt jaunus izaicinājumus!